Evrensel FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Evrensel FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Evrensel FM, Isparta'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir. Isparta bölgesine karasal yayın hizmeti veren radyo kanalının yayın içeriği ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Evrensel FM'in yayın merkezi Isparta'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Isparta haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında karışık tarzda müzik yayını yaptığı için oldukça geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Evrensel FM radyoculuğa önem veren kuruluşlardan bir tanesidir. Tam anlamıyla karışık müzik yayını yapan radyo kanalı hem Türkçe hem de yabancı müziklere yer vermektedir. Müzik tarzı olarak pop, rock, slow, arabesk, fantezi, türkü gibi hemen hemen her çeşide yayınlarında yer vermektedir. Ayrıca düzenlediği programlarıyla kaliteden ödün vermemektedir.


Evrensel FM; Isparta'nın Radyosu

Evrensel FM, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapmayı başarmış olan bir radyo kanalıdır.Isparta bölgesinde oldukça rağbet gören radyo kanalı aynı zamanda en kaliteli yayını yapmak için çalışmaktadır. Her ne kadar radyoculuğun önemi azalmış olsa bile Evrensel FM büyük bir disiplin içerisinde çalışmaktadır.

Evrensel FM uzun senelerden beri radyo yayını yaptığı için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlardan da kalitesi anlaşılacağı gibi ayrıca paylaşılan şarkılarla da kalitesini hissettirmektedir. Evrensel FM'de paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Evrensel FM'in teknik ekibi de alanında oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Hemen hemen Isparta'nın tamamına karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlara yer vermektedir. Bu ekipmanları sayesinde hem karasal yayınını hem de internet üzerinden sunduğu yayını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Evrensel FM'in Isparta'da karasal yayın yaptığını ifade etmiştik. Isparta bölgesinde Evrensel FM dinlemek için 96.6 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Evrensel FM'i canlı olarak Evrensel FM'i takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla Evrensel FM'i istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0 545 323 23 71
  • Web:http://www.evrensel32.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/groups/316253365056903/
  • Benzer Aramalar:Evrensel FM