Esko FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Esko FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Esko FM, Kahramanmaraş'ın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Esko FM'in yayın tarzı ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Esko FM'in Kahramanmaraş'da karasal yayını bulunmaktadır.

Yayın merkezinin Kahramanmaraş'da bulunmasından dolayı en fazla dinleyiciye bu çevrede ulaşmaktadır. Ayrıca internet üzerin radyo yayını hizmeti veren Esko FM'e dünyanın her yerinden erişim sağlamak mümkündür. Karışık bir içeriğe sahip olan Esko FM hemen hemen her kesime hitap eden müziklere yer vermektedir.

Esko FM, Kahramanmaraş'ın en eski radyolarından bir tanesidir. Yayın tarzı olarak karışık bir içeriğe sahip olduğu söyledik ancak Esko FM'de müzik dağılımı %70 Türkçe pop, %10 Türk Halk müziği, %10 Türk sanat müziği, %5 yabancı, %5 arabesk müzik şeklindedir. Ayrıca gün içerisinde eğlenceli programlara da yer verilmektedir.


Esko FM; Kahramanmaraş'ın Sesi

Esko FM, 1993 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı kısa süre içerisinde en sevilenler arasında yer almıştır. İlkeli yayınlarıyla yayın çizgisinden şaşmayan radyo kanalında aynı zamanda reklamlara da önem verilmektedir.

Esko FM, 25 seneyi aşkın zamandır yayın yaptığı için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Yayınlarında bu tecrübesini gözler önüne seren radyo kanalında birbirinden eğlenceli ve kaliteli programlara yer verilmektedir. Bununla beraber Esko FM'de yayınlanan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilip dinleyicileri ile paylaşılmaktadır.

Esko FM, teknik anlamda da kendi bölgesinin en iyi radyolarından bir tanesidir. Yayın mesafesi olarak neredeyse Kahramanmaraş'ın tamamına yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda teknolojinin gelişmesini de takip ederek teknolojik ekipmanlara yer vermektedir. Böylece hem karasal hem de çevrimiçi yayınlarını dinleyicilerine sorunsuz bir şekilde sunmaktadır.

Esko FM'in Kahramanmaraş'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Kahramanmaraş'da Esko FM dinlemek için 103.0 frekansını kullanabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinde canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Esko FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Esko FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:Esko FM
  • Telefon:0 344 215 98 15
  • Adres:Hürriyet Mah.1.Sok Aslanbey.Apt .Kat.8/31 Kahramanmaraş
  • Facebook:https://www.facebook.com/eskoradyo
  • Benzer Aramalar:Esko FM