Esinti FM


Oy: 1 Toplam oylayan: 1
Esinti FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Esinti FM, Amasya'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği olarak karışık tarzda bir içeriğe sahip olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Esinti FM, Amasya'nın en değerli radyo kanallarından bir tanesidir. Bölge halkı tarafından çok sevilen radyo kanalının Amasya'da karasal yayına sahiptir.

Esinti FM'in karasal yayını Amasya'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Bununla beraber Amasya haricinde Esinti FM dinlemek için internet üzerinden sunulan yayınları takip edebilirsiniz. Esinti FM'in yayınları karışık bir şekilde ilerlediği için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Esinti FM gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını devam ettiriyor. Gün içerisindeki yayınlarında sadece müzik yayını değil aynı zamanda haberlere de yer verilmektedir. Hem ülke genelinde hem dünya genelinde hem de Amasya'da gerçekleşen olaylardan haberdar olmak için en iyi seçeneklerden bir tanesi Esinti FM olacaktır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını devam ettiren radyo kanalı tüm tecrübesiyle beraber büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir.


Amasya'nın Radyo Kanalı; Esinti FM

Esinti FM'de yayınlanan haberler hem tarafsız hem de güvenilir bir kaynaktır. Bağımsız bir şekilde yayın yapan radyo kanalı oldukça cesur işlere imza atmaktadır.Gün içerisinde düzenlenen programlarıyla dinleyicilerine kaliteli bir yayın sunmaktadır. Aynı zamanda müzik paylaşımları sayesinde eğlenceli vakit sunmaktadır.

Esinti FM'in temelleri 11 Ağustos 2011 senesinde atılmıştır ve o günden itibaren yayınlarını büyük bir çalışmayla beraber devam ettirmeyi başarmıştır. Genel merkezi Amasya'nın Merzifon ilçesinde bulunmaktadır ve buradan tüm dünyaya seslenmektedir. Farklı tarzlarda sunulan müziklerle beraber oldukça sevilen bir radyo haline gelmiştir. Esinti FM'in tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilen şarkı listesiyle beraber en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Esinti FM'in Amasya'da karasal yayın yaptığından bahsettik. Amasya'da Esinti FM dinlemek için 88.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Esinti FM'in yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Esinti FM'in yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:358 514 55 15
  • Web:http://www.esintifm.com.tr
  • Adres:Hoca Süleyman Mah. Alp Sk. Başarı İş Hanı No: 2/10 Merzifon/AMASYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/esintifm05/
  • Benzer Aramalar:Esinti FM