Esas Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Esas Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Esas Radyo, Konya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Kurulduğu günden itibaren karma bir müzik yapısına sahip olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Konya'da karasal yayına sahip olan Esas Radyo, Konya halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Karasal yayının Konya bölgesinde yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Konya ve çevre illerde bulunmaktadır, ancak internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyada kesintisiz bir şekilde dinlenebilmektedir. Esas Radyo yayınlarının büyük bir kısmında dinleyicilerinin isteklerini paylaşmaktadır. Aynı zamanda yayın hayatının 3 senelik bir bölümünde yayınlarına hiç reklam almamıştır.


Konya'nın Radyosu; Esas Radyo

Esas Radyo, 1994 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. 2003 senesine kadar popüler müzik yayını yapan radyo kanalı her kesime hitap etmektedir. Özellikle Türkçe slow arşiviyle slow müzik dinleyenlerin kalbini çalmaktadır. Tecrübeli ve başarılı yayını ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkılara yer vermektedir.

Esas Radyo'nun Konya'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Konya bölgesinde Esas Radyo dinlemek için 105.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Esas Radyo'nun yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Esas Radyo'ya erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 553 211 88 88
  • Web:http://www.esasradyo.com
  • Adres:Meram Yeniyol Caddesi Orgeneral Tural Mahallesi Gamze Sokak. 1/A Meram / KONYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/lokomotifmedya
  • Twitter:https://twitter.com/lokomotifmedya
  • Benzer Aramalar:Esas Radyo