Erzincan FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Erzincan FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Erzincan FM, adından da anlaşılacağı üzere Erzincan'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının yayın içeriği arabesk - fantezi türündedir. Aynı zamanda Erzincan'ın en sevilen radyoları arasında yer alan Erzincan FM, kendi bölgesinde karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Erzincan FM'in karasal yayın merkezi Erzincan'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Erzincan FM, arabesk severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Erzincan FM radyoculuğu oldukça benimseyen bir radyo kanalıdır. Özellikle arabesk müzik konusunda en iyi şarkıları paylaşmak için çalışmaktadır. Bunun yanında zaman zaman farklı müzik tarzlarına da yer verilmektedir. Aynı zamanda gün içerisinde birbirinden güzel radyo programları da düzenlenmektedir.


Erzincan FM; Erzincan'ın Radyosu

Erzincan FM kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Radyoculuk sektörüne oldukça önem veren radyo kanalı bölgenin en değerli kuruluşlarından bir tanesidir. Arabesk müzik yayını yapan radyo kanalını dinlerken Müslüm Gürses, İbrahim Tatlıses, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur gibi çok değerli isimlere eşlik edebilirsiniz.

Erzincan FM'in yayın ekibi uzun senelerden bu yana yayın yaptığı için oldukça tecrübelidir. Yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde sürdüren radyo kanalı gün içerisinde çok değerli programlara yer vermektedir. Aynı zamanda radyoda paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Erzincan FM'in teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Erzincan'ın büyük bir kesimine karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlardan yararlanmaktadır. Bunun yanında hem karasal hem de internet üzerinden yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Erzincan FM'in Erzincan'da karasal yayın hizmeti verdiğini belirtmiştik. Erzincan bölgesinden Erzincan FM dinlemek için 105.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Erzincan FM'i dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Erzincan FM'e ulaşabilirsiniz.

  • Telefon: 0446 214 95 72
  • Web:http://www.erzincanfm.com
  • Adres:Halitpaşa Cad. 205 (Murat Çarşısı) Erzincan Merkez, Erzincan
  • Facebook:https://www.facebook.com/erzincanfm.erzincan
  • Benzer Aramalar:Erzincan FM