ERT FM


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
ERT FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

ERT FM, Tokat'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Günlük yayınlarında sadece Türkçe pop müzik yayını yapan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Yayın merkezi Tokat'ın Erbaa ilçesinde bulunan ERT FM'in aynı zamanda Tokat'da karasal yayını bulunmaktadır.

Karasal yayınının Tokat'da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Tokat çevresinde bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyadan kolaylıkla erişilebilmektedir. Bilindiği gibi ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi pop müzik olduğu için ERT FM en iyi seçeneklerden bir tanesidir.


Tokat'ın pop müzik radyosu

ERT FM, kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir. Her ne kadar günümüzde radyoculuğun önemi azalıyor olsa bile ERT FM sürekli olarak kendini geliştirmeyi hedeflemektedir. Türkçe pop müzik alanında en güncel, popüler, eskilerden bu yana dillerden düşmeyen müzikleri dinlemek için ERT FM'i tercih edebilirsiniz.

ERT FM'in Tokat'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Tokat'da ERT FM'i dinlemek için 90.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak ERT FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanından telefonunuza mobil uygulama yükleyerek istediğiniz yerden ERT FM'in yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0542 378 90 90
  • Web:http://www.erbaaradyotelevizyonu.net
  • Adres:Cumhuriyet Mah.Hükümet Cad.Migros Üstü.Kat 4 Erbaa, Tokat, Turkey
  • Facebook:https://www.facebook.com/ErtFm90/
  • Benzer Aramalar:ERT FM