Erkam Radyo


Oy: 4.66667 Toplam oylayan: 1
Erkam Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Erkam Radyo, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Gün içerisinde kesintisiz bir yayın içeriği sunan radyo kanalı İstanbul'un sevilen radyoları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda İstanbul'dan karasal yayın yapmaktadır. Yayın içeriği olarak ise dini yayınlara yer vermektedir.

Erkam Radyo'nun en fazla dinleyicisi İstanbul'da yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden dijital olarak yürüttüğü yayınları sayesinde İstanbul'un her bölgesinden dinlenebilmektedir. Erkam Radyo, dini yayın dinlemek isteyenler için hizmet veren bir radyo kanalıdır.

Erkam Radyo gün içerisinde tasavvufi yayınlar yaparak dinleyicilerini kendisine bağlamaktadır. Aynı zamanda haber yayını yaparak da bölge halkını bilgilendirmektedir. Bunun yanında birbirinden farklı radyo programlarına da yer vermektedir. Örneğin; kültürel, toplumsal ve bilgilendirici radyo programları sunmaktadır.


Erkam Radyo; İstanbul'un Radyosu

Erkam Radyo uzun senelerden beri kesintisiz bir şekilde yayın sunmayı başarmıştır. Kendi alanında oldukça başarılı bir içeriğe sahip olan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenenleri arasında yer almaktadır. Radyoculuğa oldukça önem veren Erkam Radyo büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir.

Erkam Radyo, radyoculuk sektöründe kendini kanıtlamış bir radyo kanalı olduğu gibi deneyimli bir yayın ekibine ev sahipliği yapmaktadır. Bu deneyimi radyo programlarında oldukça belirgin şekilde ortaya koyan Erkam Radyo birbirinden kaliteli radyo programı sunmaktadır. Aynı zamanda dinleyicilerin isteklerini de önemseyerek paylaştığı şarkıları özenle seçmektedir.

Erkam Radyo, İstanbul'un Anadolu yakasından yayın yapmaktadır. İstanbul'un büyük bir alanını kapsayan yayınları sayesinde geniş bir kitleye hitap etmektedir. Aynı zamanda teknolojik ekipmanlara yer vererek kaliteli bir yayın sunmaktadır. Bunun yanında dinleyicilerine sorunsuz bir radyo yayını ulaştırmaktadır.

Erkam Radyo'nun İstanbul'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. İstanbul'da Erkam Radyo dinlemek için 105.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Erkam Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Erkam Radyo dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:http://erkamradyo.com
  • Adres:Küçük Çamlıca Mh. Duhancı Mehmet Sk. No:37/1 Üsküdar/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/erkamradyo
  • Twitter:https://twitter.com/erkamradyo
  • Benzer Aramalar:Erkam Radyo