Ereğli FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Ereğli FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Ereğli FM, adından da tahmin edilebileceği gibi Zonguldak'tan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saatinde kesintisiz olarak karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Yayın tarzı olarak tam anlamıyla karışık bir yayın akışına sahip olan radyo kanalı aynı zamanda Yozgat bölgesine karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Ereğli FM'in karasal yayın yaptığı çevre Zonguldak olduğu için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde farklı bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Eğerli FM, karışık tarzda yayın yaptığı için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Ereğli Fm, Zonguldak'ın en sevilen radyolarından bir tanesidir. Kaliteli müzik sunan radyo kanalı pop, slow, arabesk, fantezi gibi farklı tarzlara yer vermektedir. Aynı zamanda haber, siyaset, spor, bilim gibi farklı konularda programlara da yer vermektedir. Böylece hem bölgedeki gelişmelerden hem de ülke genelindeki gelişmelerden haberdar etmektedir.


Ereğli FM; Zonguldak'ın radyosu

Ereğli FM 1994 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı 2011 tarihinde köklü bir değişime gitmiştir. Ardından karışık bir yayın içeriği sunmaya başlamıştır. Zonguldak'ın en başarılı radyo kanallarından bir tanesi olan Ereğli FM, tarafsız bir şekilde haber programlarına da yer vermektedir.

Zonguldak'ın eski radyo kanallarından bir tanesi olan Ereğli FM, oldukça tecrübeli bir yayıncı kadrosuna sahiptir. Yayınlarında dinleyicilerin taleplerine de önem veren radyo kanalı bu doğrultuda yayınlarını sürdürmektedir. Ayrıca radyoda paylaşılan şarkılar başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Ereğli FM, teknik anlamda da oldukça iyi işler çıkartmaktadır. Zonguldak'ın hemen hemen her bölgesine karasal yayınını ulaştırmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Kullanılan donanımları sayesinde hem kaliteli bir ses hem de sorunsuz bir yayın sunmaktadır.

Ereğli FM'in Zonguldak'tan karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Zonguldak'ta Ereğli FM'i dinlemek için 91.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Ereğli FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Ereğli FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0 372) 323 73 95
  • Web:https://ereglifm.com.tr
  • Adres:Müftü mahallesi Süheyla Erel sokak Ay City İş Merkezi No:2/1 Daire:41 67300 Kdz.Ereğli / ZONGULDAK / TÜRKİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/ereglifm.com.tr/
  • Twitter:https://twitter.com/917ereglifm
  • Benzer Aramalar:Ereğli FM