Erciyes FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Erciyes FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Erciyes FM, KAyseri'de yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği olarak Türk halk müziği ve sanat müziği sunana radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Kayseri'de karasal yayına sahip olan Erciyes FM, bölgede sevilerek dinlene radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayınının Kayseri'de bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi burada yer almaktadır, ancak internet üzerinden sunulan radyo yayınlarıyla tüm dünyadan kolaylıkla dinlenebilmektedir. Erciyes FM'in yayın içeriği genel hatlarıyla halk müziği ve sanat müziği içerse de her saat başı kısa bir şekilde gündemi özetleyen haberlere yer verilmektedir.


Dinledikçe dinleten radyo; Erciyes FM

Erciyes FM radyo yayınlarında 'dinledikçe dinleten radyo' sloganını kullanmaktadır. 2004 senesinde kurulan radyo kanalı Kayseri'nin ilk özel radyo kanallarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Erciyes FM'in Kayseri'de karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Kayseri bölgesinde Erciyes FM dinlemek için 93.6 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Erciyes FM'in canlı yayınlarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Bunun yanında Erciyes FM'in mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden canlı yayına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0(352) 320 10 15
  • Web:http://erciyesfm.com
  • Adres:Hacı Saki Mah.Alpay Sok. No:15 Lifos Tower İş Merkezi A Blok Kat:11/22 Kocasinan/ KAYSERİ / TÜRKİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/ErciyesFM/
  • Benzer Aramalar:Erciyes FM