Er Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Er Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Er Radyo kanalı çalışmamaktadır.


Er Radyo, Konya bölgesinin yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintsiiz yayın hizmeti sunan radyo kanalı Türk halk müziği, arabesk, fantezi müzik gibi farklı tarzlarda yayınlara yer vermektedir. Aynı zamanda Er Radyo tüm Konya'ya karasal yayın hizmeti sağlamaktadır ve bölgenin en değerli kuruluşlarından bir tanesidir.

Er Radyo'nun karasal yayını Konya bölgesinde yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Konya harici bölgelerden de yayın yapmaktadır. Karışık tarzda yayın yürüten radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Er Radyo, günün farklı saatlerinde farklı tarzda müzikler sunmaktadır. Hem pop müzik severler için, hem türkü severler için hem de arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır. Aynı zamanda yayın içeriği karışık tarzda ilerlediği için hemen hemen her kesime hitap etmeyi başaran bir profile sahiptir.


Er Radyo; Her Radyo Değil, Er Radyo

Er Radyo, yayınlarında 'her radyo değil er radyo' sloganını kullanmaktadır. Konya'nın Ereğli ilçesinden yayın yapan radyo kanalı yayınlarını kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir. Aynı zamanda yayınlarındaki kalitesinden hiç bir zaman için ödün vermemiştir.

Er Radyo'nun yayın ekibi da oldukça profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Er Radyo'da gün içerisinde düzenlenen programlarla hoş sohbetlere eşlik edebilirsiniz. Aynı zamanda karışık tarzdaki şarkılarını dinlerken eğlenebilirsiniz. Er Radyo'da paylaşılan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerine sunulmaktadır.

Er Radyo'nun yayın ekibinin yanında teknik ekibi de oldukça iyi işler başarmaktadır. Tüm Konya bölgesine karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalı ayrıca en iyi ses kalitesini dinleyicilerine sunmak için çalışmaktadır. Bunun yanında hem internet üzerinden hem de karasal yayın üzerinden sunulan yayınları kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Er Radyo'nun Konya'da karasal yayın hizmeti verdiğinden bahsetmiştik. Konya bölgesinde Er Radyo dinlemek için 93.5 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Er Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Er Radyo'yu dinleyebilirsiniz.

  • Benzer Aramalar:Er Radyo