Enderun FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Enderun FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Enderun FM, Kayseri'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın imkanı sağlayan radyo kanalının genel yayın içeriği dini yayınlardan oluşmaktadır. Aynı zamanda Kayseri ve Nevşehir'e karasal yayın imkanı sağlamaktadır ve bu bölgede en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Enderun FM'in karasal yayını Kayseri ve Nevşehir'de bulunduğu için dinleyici kitlesinin büyük bir çoğunluğu bu bölgede bulunmaktadır. Bu bölgeler haricinde Enderun FM dinlemek için internet üzerinden sağlanan yayınları takip edebilirsiniz. Dini radyo dinlemek için en iyi seçeneklerden bir tanesi de Enderun FM olacaktır.

Enderun FM her ne kadar tasavvufi yayınlar üzerine kurulmuş olan bir farklı radyo kanalı olsa bile haber, sağlık, kültür, edebiyat, spor, eğitim, bilişim, çocuk, sohbet gibi farklı konularda da program düzenlemektedir. Aynı zamanda tek bir müzik türünde değil tasavvufi, ezgi, sanat ve türkü gibi farklı tarzlardaki müziklere de yer vermektedir.


Enderun FM; En iyi tematik radyo

Enderun FM, 1992 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Yayın merkezi Kayseri de olan radyo kanalı Nevşehir, Yozgat, Niğde, Kırşehir, Aksaray illerine de kısmi veya genel karasal yayın imkanı sağlamaktadır. Kayseri'nin en köklü radyo kanallarından bir tanesi olan Enderun FM yayın kalitesiyle bölgenin en değerli radyolarından bir tanesi haline gelmiştir.

Enderun FM'in kadrosunda yer alan profesyonel yayıncılar sayesinde en kaliteli radyo programları dinleyicilere sunulmaktadır. Sohbet tadında yapılan bilgi içerikli programlarla dinleyicilere katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda Enderun FM'de güncel olarak 48 adet farklı program yer almaktadır. Böylece yayın çeşitliliğini sağlamayı başarmıştır.

Enderun FM'in sadece yayın ekibi değil aynı zamanda teknik ekibi de çok iyi işler başarmaktadır. Oldukça büyük bir alana karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalı aynı zamanda ses kalitesi olarak da 320kb bağlantı hızında yayın sunmaktadır. Bununla beraber hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sağladığı yayınlarını kesintisiz bir şekilde yürütmektedir.

Enderun FM'in Kayseri ve Nevşehir'de karasal yayın imkanı sağladığından bahsetmiştik. Kayseri'de 88.2, Nevşehir'de 99.0 - 103.5 - 103.8 frekanslarını kullanarak Enderun FM dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Enderun FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Enderun FM'e erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 352 232 28 29
  • Web:https://enderunfm.com
  • Adres:Gevher Nesibe mah. Donanma cad. No:21/1 Kocasinan/KAYSERI
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoenderun
  • Twitter:https://twitter.com/@enderunfm
  • Benzer Aramalar:Enderun FM