En Radyo


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
En Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

En Radyo, Konya'da kurulmuş olan radyo kanallarından bir tanesidir. tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının yayın tarzı dini yayınlardan oluşmaktadır. Aynı zamanda Tüm Konya halkına karasal yayın hizmeti sağlayan radyo kanalı bölgenin en çok dinlene ve en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayın merkezi Konya'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de Konya'da yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde Konya haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilir. Bunun yanında dini yayınları takip etmek isteyen ve ilahi dinlemek isteyenler için en iyi tercihlerden bir tanesi En Radyo olacaktır.

En Radyo'nun dini yayınlar yapmasıyla çok sayıda dinleyici kitlesine ulaşmıştır. Kurulduğu günden bu yana yayınlarını eksik etmeyen radyo kanalında aynı zamanda bilgilendirici programlara da yer verilmektedir. Bununla beraber toplumsal konulara da değinen radyo kanalı düzenlediği programlarla dinleyicisini kendisine bağlamaktadır.


En Radyo; Enlerin radyosu

En Radyo, Konya için oldukça önemli olan kuruluşlardan bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı kendi alanında en iyilerden bir tanesidir. Konya gibi büyük ve değerli bir şehre karasal yayın hizmeti sunmasıyla beraber en kaliteli programları ve ilahileri dinleyicileriyle paylaşmaktadır.

En Radyo'nun yayın ekibi de profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Bu profesyonelliği yayınlarında ortaya koyan radyo yayıncılarıyla en kaliteli yayınlar dinleyiciler ile paylaşılmaktadır. Radyoda düzenlenen dini programlar, sohbetler ve toplumsal olayların konu alınmasıyla dinleyici kitlesi de bilgilenmektedir. Bunun yanında radyoda paylaşılan ilahiler tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyiciler ile buluşmaktadır.

En Radyo'nun sadece yayın ekibi değil aynı zamanda teknik destek sağlayan ekibi de işinde oldukça başarılıdır. Tüm Konya bölgesinde karasal yayın imkanı sunan radyo kanalı aynı zamanda dinleyicilerine en iyi ses kalitesini sunmak için çalışmaktadır. Bunun yanında hem internet üzerinden düzenlenen hem de karasal yayın üzerinden paylaşılan radyo yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmeyi başarmıştır.

En Radyo'nun Konya'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Konya'da En Radyo dinlemek için 104.6 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak En Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden En Radyo'yu canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0332 234 30 02
  • Web:http://www.radyoen.com.tr
  • Adres:Babalık Mahallesi Demirci İşmerkezi B/Blok Kat:8 No: 803 Selçuklu/KONYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoen104.6
  • Benzer Aramalar:En Radyo