Emek Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Emek Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Emek Radyo, Mardin'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde 7/24 yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en çok dinlenenleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda Mardin bölgesinde karasal yayın hizmeti vermektedir. Emek Radyo'nun yayı tarzı ise türkü ağırlıklı olarak ilerlemektedir.

Mardin'den karasal yayın sunduğundan dolayı en fazla dinleyiciye bu bölgede ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde farklı bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Emek Radyo, Türk halk müziği severler için kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.


Emek Radyo; Mardin'in Sesi

Emek Radyo, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Kendi bölgesinin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan Emek Radyo, kendi alanının en başarılılarından bir tanesidir. Mardin'de kendine has bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo kanalı tüm hızıyla yayınlarını sürdürmektedir.

Emek Radyo'nun yayın ekibi oldukça tecrübeli bir kadrodan oluşmaktadır. Kalitesini yayınladığı radyo programlarıyla da ortaya koymayı başarmıştır. Aynı zamanda Türk halk müziği tarzında geniş bir arşive sahiptir. Dinleyicilerinin de taleplerini göz önünde bulundurarak en kaliteli türküleri radyoda paylaşmaktadır.

Emek Radyo, teknik ekip olarak da oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Hemen hemen Mardin'in tamamına karasal yayın hizmeti sunmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda oldukça iyi bir ses kalitesi sunmaktadır. Teknolojik ekipmanlara ağırlık veren radyo kanalı dinleyicisine kesintisiz ve sorunsuz yayın sunmaktadır.

Emek Radyo'nun Mardin'de karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Mardin'de Emek Radyo dinlemek için 101.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Emek Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla Emek Radyo'yu istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 543 454 38 31
  • Web:http://www.emekradyo.net
  • Adres:Adres: Urfa Caddesi Mobil İşHanı Kat:4 No:24 Kızıltepe/Mardin
  • Facebook:https://www.facebook.com/www.emekradyo.net/
  • Benzer Aramalar:Emek Radyo