Ege Havaları


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Ege Havaları

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Ege Havaları, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Günün her saatinde yayın yapan radyo kanalı oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Ancak herhangi bir karasal yayını bulunmamaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere Ege Bölgesine ait olan yöresel türküleri ve oyun havalarını paylaşmaktadır.

Radyo Ege Havaları'nın herhangi bir frekansı bulunmadığı için sadece internet üzerinden dinlenebilmektedir. İnternet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanına sesini duyurmaktadır. Ege'li olanlar ve memleket hasreti çekenler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Radyo Ege Havaları olacaktır.

Ege Havaları, yayın akışı boyunca Ege'nin birbirinden neşeli türkülerine ve zeybek havasına yer vermektedir. Tam anlamıyla Ege kültürünü yansıtan radyo kanalı her ne kadar küçük bir alan hitap ediyor gibi görünse bile hemen hemen herkese hitap etmektedir. Sadece Ege'liler için değil yurdun 7 ayrı bölgesi için yayın yapmaktadır.


Ege Havaları; İstanbul Radyosu

Ege Havaları Radyo kanalı 2016 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir yayın akışı sunan radyo kanalı Radyo Home bünyesinde yer almaktadır. Ülkemizdeki en değerli radyo kuruluşlarından bir tanesi olan Radyo Home'un kalitesini dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

Ege Havaları her ne kadar yeni sayılabilecek bir radyo kanalı olsa bile senelerdir sektörde yer alan radyoların ekibine dahil olduğu için kaliteden ödün vermemektedir. Birbirinden değerli yöresel türkülere yer veren radyo kanalı aynı zamanda dinleyicilerin taleplerini de göz önünde bulundurarak özenle seçtiği şarkıları paylaşmaktadır.

Ege Havaları Radyosu teknik olarak da başarılı bir radyo kanalıdır. Sadece internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde güçlü vericilere ihtiyaç duymamaktadır. Bunun yanında dijital radyoculuğu başarıyla yöneten radyo kanalı en iyi ses kalitesiyle yayın sunmak için çalışmaktadır.

Ege Havaları Radyo kanalının herhangi bir frekansı olmadığını belirtmiştik. Dolayısıyla sadece internet üzerinden yayın sunmaktadır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Ege Havaları radyosunu canlı olarak dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Ege Havaları'nı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:radyohome.com
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:Ege Havaları