Ege FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Ege FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Ege FM, İzmir merkezli bir radyo kanalıdır. genel yayın içeriği olarak yöresel müzik yayı yapmaktadır. Çoğunlukla Karadeniz bölgesine ait parçaları yayınlarken zaman zaman Ege bölgesine ait yöresel müziklerin yayını da yapılmaktadır. Ege FM aynı zamanda İzmir'de karasal yayına sahip olan bir radyo kanalıdır. İzmir'de yöresel müzik dinlemek için en uygun frekanslardan bir tanesidir.

Ege FM, başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye'den sevilerek dinlenmektedir. Ege FM'in aynı zamanda internet yayınları da bulunmaktadır. İzmir'in yerel radyolarından bir tanesi olan Ege FM yayınlarında kaliteyi hissettirmektedir. Yöresel müzik konusunda oldukça deneyimli olan radyo kanalı gün içerisindeki kesintisiz yayınlarıyla beraber dinleyicilerine en iyi yayını sunmaktadır.


Karadeniz'in Sesi

Ege FM, her ne kadar İzmir bölgesinde yayın yapan bir radyo kanalı olsa da yayınlarında 'Karadeniz'in Sesi' sloganını kullanmaktadır. Memleket özlemi çekenler için ve yöresel müzik severler için en doğru radyo kanallarından bir tanesidir. Tecrübeli ve başarılı radyo yayıncıları tarafından özenle seçilerek hazırlanan yöresel müzikleriyle en kaliteli yayınları sunmaktadır.

Yazımızda belirttiğimiz üzere Ege FM'in İzmir bölgesinde frekans yayını bulunmaktadır. Ege FM'i İzmir bölgesinde dinlemek için 95.4 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Ege FM'in yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ege FM'in mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz yerden Ege FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 232 445 42 04
  • Web:http://www.egefm.com.tr
  • Adres:Kahramanlar Mah. 1413. Sok. 39 Konak, İzmir
  • Facebook:https://www.facebook.com/www.egefm.com.tr
  • Benzer Aramalar:Ege FM