Efsane Radyo


Oy: 4.3 Toplam oylayan: 1
Efsane Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Efsane Radyo, Adana'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği olarak arabesk ve fantezi müzik tarzında yayın yapan bir radyo kanalıdır. Adana'da karasal yayın sahip olan radyo kanalı özellikle Adana halkı tarafından sevilerek dinlenmektedir. Karasal yayınının yanında internet üzerinden de sürdürdüğü yayınlarıyla tüm dünyaya yayın yapmaktadır.

Efsane Radyo 2012 senesinden bu yana yayınlarını kesintisiz bir şekilde Adana'dan sürdürmektedir. Adana'da arabesk müzik severlerin severek dinlediği radyo kanallarından bir tanesi Efsane Radyo'dur. Bunun yanında yayınlarında istek parça paylaşımı yapan radyo kanalı işini büyük bir disiplin içerisinde sürdürerek kaliteli yayınlara imza atmaktadır.


Adana'nın Efsane Radyosu

Adana'da arabesk yayını yapan Efsane Radyo tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Arabesk ve fantezi müzik türünde popüler olan, dillerden düşmeyen, yeni çıkan şarkılara yer veren bir kanaldır. Tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle hazırlanan şarkı listesiyle dinleyicilerin keyifli vakit geçirmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda dinleyicilerden gelen isteklere de radyo yayınlarında yer vermektedir.

Adana bölgesinde karasal yayına sahip olan Efsane Radyo dinlemek için 100.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Efsane Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Efsane radyonun mobil uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamayı kullanarak da Efsane Radyo'nun yayınlarına erişebilirsiniz.

  • Telefon:0322 363 27 67
  • Web:efsaneradyo.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/EfsaneRadyoTR
  • Twitter:https://twitter.com/efsaneradyo
  • Benzer Aramalar:Efsane Radyo