Efsane 4lü


Oy: 4.16667 Toplam oylayan: 1
Efsane 4lü

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Efsane Dörtlü ülkemizdeki arabesk müziğin en değerli 4 kişisinin şarkılarının yayınlandığı bir radyo kanalıdır. Arabesk müziğin en büyük 4 ismi denince bir çoğumuzun aklına Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur, Orhan Gencebay ve İbrahim Tatlıses olacaktır. Bu 4 büyük isimin yayınını kes

kesintisiz olarak yapan Efsane Dörtlü radyosu arabesk müzik dinleyicisini memnun etmek üzerine kurulmuştur.

Türkiye'de arabesk müziğin dinleyicisi oldukça fazla sayıda. Bunun üzerine arabesk müzik yayını yapan çok sayıda kanal bulunmaktadır. Bu kanalların arasında en kalitelilerinden bir tanesi de sadece 4 büyük ismin şarkılarını paylaşan Radyo Efsane Dörtlü kanalıdır. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde arabesk müziğe doymak için Efsane Dörtlü radyo dinleyebilirsiniz.


Arabesk'in 4 Baba İsmi

Arabesk ve fantezi müzik tarzı ülkemize ait olan ve çok eski bir tarzdır. Daha çok dert, keder ve aşk içeren bir müzik tarzıdır. Dertli olduğumuz zamanlarda her zaman için bize dost olur. Arabesk müziğin en baba isimlerine ulaşmak içinse Efsane Dörtlü radyosunu web sitemizden dinleyebilirsiniz. Kesintisiz bir şekilde günün her saatinde arabesk müziğe doyabilirsiniz.

Efsane Dört'lü radyo kanalı Radyo Home grubunda yer almaktadır. Radyo Home uygulamasını indirerek internete bağlanabildiğiniz her yerde kolaylıkla Efsane Dörtlü radyosunu dinleyebilirsiniz. Ayrıca Radyo Home web sitesinden Efsane Dörtlü radyosuna erişebilirsiniz ve o an çalan şarkıların isimlerini öğrenebilirsiniz, hatta sıradaki parçadan daha önceden haberdar olabilirsiniz. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:http://www.radyohome.com/
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp
  • Benzer Aramalar:efsane dörtlü, efsane dörtlü dinle, canlı radyo dinle