Efkar FM


Oy: 4.2 Toplam oylayan: 1
Efkar FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Efkar FM, Karnaval grubunda yayın yapan bir internet radyosudur. Adından da anlaşılacağı üzere arabesk ve fantezi müzik türünde yayınlarını sürdürmektedir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarına devam etmekte olan radyo kanalında yeni şarkılar ve eski zamanlardan beri dillerden düşmeyen şarkılar yayınlanmaktadır.

Karnaval grubunda yer alan radyo kanalı tahmin edeceğiniz üzere oldukça kaliteli yayınlar sunmaktadır. Başarılı ve tecrübeli ekibi sayesinde oldukça iyi iş çıkartan Efkar FM dinleyiciler tarafından da oldukça sevilerek dinlenmeye devam ediyor. Aynı zamanda kullanılan teknolojik ekipmanlar ile oldukça kaliteli bir ses ve yayın sunmayı başarıyor.


Arabesk Müziğin Adresi

Arabesk müzik ülkemizde en çok dinlenen müzik türlerinden bir tanesidir. Eski zamanlardan beri dinlenen ve son dönemlerde oldukça popüler bir hale gelen müzik türünün dinleyici sayısı artıyor.Bu arabesk müzik severlerin bir kısmı radyo üzerinden müzik dinledikleri için arabesk müzik yayını yapan radyoların sayısı oldukça fazla bir hale gelmiş durumda. Efkar FM ise bu radyo kanallarından bir tanesidir ve oldukça kaliteli işler ortaya çıkartmayı başarmıştır.

Efkar FM bir internet radyosu olduğu için herhangi bir frekansa sahip değildir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Efkar FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde Efkar FM, Karnaval grubunda yer aldığı için akıllı telefonunuza Karnaval uygulamasını yükleyerek dünyanın her yerinden istediğiniz zaman Efkar FM yayınlarını takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:https://twitter.com/EfkarFm1
  • Web:http://efkarfm.net
  • Facebook:https://www.facebook.com/efkarfmdinle/
  • Benzer Aramalar:Efkar FM