Efe FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Efe FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Efe FM, Manisa’dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği olarak arabesk ve fantezi müzik yayını yapmaktadır. Bunun yanında slow müziklere de yer vermektedir. Aynı zamanda Manisa’da karasal yayına sahip olan bir radyo kanalıdır ve tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Karasal yayınının Manisa’da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde tüm dünya üzerinden kolaylıkla dinlenebilmektedir. Manisa bölgesinde en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan Efe FM, aynı zamanda arabesk müzik severlerin bir numarası haline gelmiştir.

 

Efelik İçimizde Var

Efe FM gün içerisinde gerçekleştirdiği yayınlarında ‘Efelik İçimizde var' sloganına yer vermektedir. Radyoculuk konusuna büyük önem veren radyo kanalı büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Bölge halkı tarafından sevilerek dinlenen Efe FM kurulduğu günden bu yana kaliteli yayınlarıyla hizmet vermektedir. Hem ses kalitesi olarak hem de yayın kalitesi olarak en iyilerden bir tanesidir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır.

Efe FM’in Manisa’da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Manisa’da ve çevre illerinde Efe FM dinlemek için 95.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Efe FM’i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde mobil uygulama kullanarak dilediğiniz yerden Efe FM’i dinleyebilirsiniz.