Dostlar FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Dostlar FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Dostlar FM, Denizli'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği arabesk ve fantezi müzik olan radyo kanalında tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde müzik yayını yapılmaktadır. Aynı zamanda Denizli'de karasal yayına sahip olan bir radyo kanalıdır. Denizli'de arabesk müzik severler tarafından en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayını Denizli'de bulunana Dostlar FM, doğal olarak en büyük kitleye Denizli'de sahiptir, ancak internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyaya hitap etmektedir. Dostlar FM arabesk müziğin en değerli isimlerini dinleyicileriyle buluşturmaktadır. Aynı zamanda geçmiş zamanlardan bu yana günümüze kadar gelmiş arabesk müziklerin yanında güncel olan şarkıları da paylaşmaktadır.



Arabesk müziğin adresi Dostlar FM

Dostlar FM, Denizli'de en çok dinlenen radyo kanallarında bir tanesidir. Arabesk müzik ülkemize özgün olan müzik tarzlarından bir tanesidir. Dolayısıyla en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi arabesk - fantezi müziktir. Dostlar FM'de yayınlanan şarkılar tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanmaktadır. Böylece en kaliteli arabesk müzikleri Dostlar FM'de dinleyebilirsiniz.

Dostlar FM'in, Denizli'de karasal yayına sahip olduğunu belirtmiştik. Denizli bölgesinde Dostlar FM dinlemek için 106.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Dostlar FM'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bunun yanında Dostlar FM'in mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden Dostlar FM'e erişebilirsiniz.

  • Telefon:0553 305 73 04
  • Adres:Altıntop Mahallesi 1601 Sokak Merkezefendi Denizli
  • Facebook:https://www.facebook.com/DostlarFM/
  • Twitter:https://twitter.com/dostlar_fm
  • Benzer Aramalar:Dostlar FM