Dost Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Dost Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Dost Radyo, Erzincan'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının genel yayın içeriği türkülerden oluşmaktadır. Dost Radyo'da yayınlanan türküler Türkçe ve Kürtçe olarak paylaşılmaktadır. Aynı zamanda Dost Radyo Erzincan'dan karasal yayın yapmaktadır.

Karasal yayını Erzincan'da bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda Erzincan harici bölgelerde Dost Radyo dinlemek için internetten sunulan yayınları dinleyebilirsiniz. Türkü severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Dost Radyo bölge halkı tarafından en çok dinlene radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Dost Radyo dinlerken en çok duyacağınız enstrümanlardan bir tanesi şüphesiz ki bağlama sesi olacaktır. Türkülerin vazgeçilmez müzik aleti olan bağlama eşliğinde en kaliteli türküleri Dost Radyo'da dinleyebilirsiniz. Ülkemize özgü olan türküleri dinleyerek onlara eşlik edebilirsiniz ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.


Erzincan'ın radyosu; Dost Radyo

Dost Radyo, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Günümüzde radyoculuk giderek önemini kaybetse bile Dost Radyo tüm hızıyla yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda radyo günümüzde hala önemli bir iletişim aracı olarak görev almaktadır.

Dost Radyo'da yayın yapan yayıncılar da işini tüm profesyonelliğiyle devam ettirmektedir. Günün farklı saatlerinde farklı kişiler tarafından yapılan programlarla dinleyicilere en kaliteli yayın hizmeti sunulmaktadır. Bunun yanında radyoda paylaşılan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Dost Radyo'nun teknik destek veren ekibi de işini başarıyla yönetmektedir. Tüm Erzincan'a karasal yayın yapan radyo kanalında aynı zamanda en iyi ses kalitesi dinleyicilere sunulmaktadır. Bunun yanında hem internet üzerinden yapılan yayınlarda hem de karasal yayınlarda kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sağlanmaktadır.

Dost Radyo'nun Erzincan'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Erzincan'da Dost Radyo dinlemek için 103.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Dost Radyo'yu canlı olarak dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Dost Radyo'ya erişim sağlayabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:446 223 76 23
  • Web:http://erzincandostradyo.com
  • Adres:İnönü Mah. 5. Sok. Erzincan Merkez, Erzincan
  • Facebook:https://www.facebook.com/erzincanradyodost/
  • Benzer Aramalar:Dost Radyo