Dost FM Ankara


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Dost FM Ankara

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Dost FM, Ankara'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Bölgenin en fazla dinlenen radyo kanallarından olan Dost FM tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın içeriği sunmaktadır. Aynı zamanda Dost FM'in Ankara'da karasal yayını bulunmaktadır ve yayın tarzı olarak dini yayınlara yer vermektedir.

Dost FM'in yayın merkezi Ankara'da bulunduğundan dolayı dinleyicilerinin büyük bir kısmı Ankara ve çevresinde bulunmaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Ankara haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Dini radyo dinlemek için Dost FM'i tercih edebilirsiniz.

Dost FM ilkeli ve saygılı bir yayın akışına sahiptir. Oldukça değerli radyoculardan oluşan kadrosu ile hem bilgilendirici hem de düşündürücü programlara imza atmaktadır. Gün içerisinde yapılan programlarıyla dinleyicilerine en iyi yayını sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca en iyi ilahilere de yer vermektedir.


Dost FM; Ankara'nın Sesi

Dost FM kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde karasal yayın yapmayı başarmıştır. Dini radyolar arasında en iyilerden bir tanesi olan Dost FM radyoculuğu önemsemektedir. Aynı zamanda dinleyicilerinin taleplerini de oldukça önemseyen radyo kanalı maneviyatı ön planda tutmaktadır.

Dost FM, uzun senelerden bu yana radyoculuk sektöründe yer almaktadır. Dolayısıyla tecrübeli bir yayıncı kadrosuna ev sahipliği yapmaktadır. Radyo programlarında tecrübesini ortaya koyan radyocularla beraber oldukça kaliteli içerik üretilmektedir. Dini yayınların yanın toplumsal konulara hakkında da programlar düzenlenmektedir.

Dost FM, teknik konuda da oldukça güçlü bir kadroya sahiptir. Hem Ankara'da hem de İstanbul'da karasal yayın yapan radyo kanalı bu bölgelerde hemen hemen her kesime karasal yayınını ulaştırmaktadır. Bunun yanında teknolojik ekipmanlara da yer vererek sorunsuz ve iyi bir ses kalitesiyle yayınlarını dinleyicisine ulaştırmaktadır.

Dost FM'in Ankara'da ve İstanbul'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ankara'da 89.2, İstanbul'da ise 101.8 frekansında yayın yapmaktadır. Ayrıca canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Dost FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Dost FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:http://www.dostfm.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/dostfmtv/
  • Twitter:https://twitter.com/dostfmankara
  • Benzer Aramalar:Dost FM