Dost FM


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
Dost FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Dost FM, Malatya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayın içeriği olarak oldukça geniş bir skalaya sahip olan radyo kanalı Türkçe pop, hiphop, Türk sanat müziği, Türk halk müziği gibi farklı müzik tarzlarına yer vermektedir. Tüm bunların yanında Dost FM'in Malatya'da karasal yayını bulunmaktadır ve bölge halkı tarafından sevilerek dinlenmektedir.

Dost FM,in karasal yayınının Malatya'da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyadan dinlenebilmektedir. Karma bir yayın akışına sahip olduğu için herkese hitap eden bir radyo kanalıdır. Dost FM güncel ve popüler müzikleri dinlemek için en iyi radyo kanallarından bir tanesidir.


Malatya'nın Sesi Dost FM

Dost FM 2001 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplin içerisinde sürdürdüğü yayınlarıyla kaliteyi yakalamış olan bir radyo kanalıdır. Malatya'nın en değerli radyo kanallarından bir tanesi olan Dost FM kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Dost FM'in Malatya bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Malatya'da Dost FM dinlemek için 98.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Dost FM'in yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak Dost FM'i istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0422 324 11 77
  • Web:www.dostfm44.com
  • Adres:Dabakhane Mah. Tenzile Sok. 33 K:7 D:14 Battalgazi, Malatya
  • Facebook:https://www.facebook.com/MalatyaDostFm/
  • Twitter:https://twitter.com/DostFmMalatya
  • Benzer Aramalar:Dost FM