Doksanlar FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Doksanlar FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Doksanlar FM Radyo Home grubunda yer alan bir radyo kanalıdır. Müzik tarzı olarak 90'ların ve 2000'lerin başlarındaki popüler müzikleri yayınlamaktadır. Dinleyicilerine nostalji yaratmak isteyen bu radyo kanalı oldukça keyifli yayınlar yapmaktadır. 90'larda çok dinlenen pop, arabesk, fantezi ve slow şarkıların tamamını Doksanlar FM radyosunda dinlemek çok kolaydır.

2015 senesinin Ocak ayında ilk kez test yayını yapan radyo kanalında oldukça tecrübeli bir ekip bulunuyor. Radyonun yaşından çok daha büyük olan sektördeki tecrübeli radyocular Doksanlar FM'de yayın yapmaktadır. Yayın kalitesi olarak asgari olarak CD kalitesinde yayın yapmaktadır. Yayın kalitesi mobilden dahi anlaşılmaktadır. Ayrıca dinleyiciler internet üzerinden istekte bulunabiliyor ve tercihen bu istekler yayınlanabiliyor.


Nostaljinin Adı Radyo Doksanlar FM

Doksanlar FM adından da anlaşılacağı üzere yoğun olarak 90'lardaki popüler olan müzikleri yayınlamaktadır. Ancak radyo kanalında 1999-2002 senelerinde kalan müzikler de paylaşılmaktadır. Böylece tüm dinleyicilerine nostaljik zaman geçirmeyi sağlamaktadır. Tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde dinleyicilerine çok önem veriyor ve dinleyicilerinin keyifli zaman geçirmesini sağlıyor.

Doksanlar FM'in internet sitesinden yayını dinlerken canlı radyo dinlerken çalan şarkıların adını, albüm kapaklarını ve bilgilerini görebiliyorsunuz. Bununla beraber sıradaki parçayı da görebilirsiniz. Doksanlar FM'in henüz bir frekansı bulunmamaktadır. Şu anlık sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Radyo Home uygulamasını akıllı telefonunuza yükleyerek veya web sitemizden canlı olarak Doksanlar FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Adres:Otakçılar Cad. No.78 Eyüp
  • Benzer Aramalar:doksanlar fm, doksanlar fm dinle, canlı radyo dinle