Doğuş Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Doğuş Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Doğuş Radyo, Denizli merkezli bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği Türkçe popüler müzik ve slow müzik olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Denizli'de karasal yayına sahip olan Doğuş Radyo, eski zamanlardan günümüze kadar gelmeyi başarmış olan şarkıları yayınlamaktadır.

Doğuş Radyo'nun karasal yayını Denizli bölgesinde olduğu için en büyük dinleyici kitlesi Denizli'de bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde tüm dünyaya hitap etmektedir. Pop müzik ve slow müzik yayınlarıyla Denizli'nin en çok dinlenen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir.


Denizli'nin Sesi; Doğuş Radyo

Doğuş Radyo, Denizli'nin yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Geçmiş senelerden bu yana kazanılan deneyimi ile en kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayıncıları tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesi ile tüm gün boyunca yayın yapmaktadır. Büyük bir özen ile hazırlanan radyo yayınlarıyla Denizli'nin en kaliteli radyo kanallarından bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır.

Doğuş Radyo'nun Denizli'de karasal yayını olduğunun belirtmiştik. Denizli bölgesinde Doğuş Radyo dinlemek için 106.0 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Doğuş Radyo'nun canlı yayınını takip edebilirsiniz. Ayrıca Doğuş Radyo uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden doğuş Radyo'ya erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 (258) 264 65 06
  • Web:www.dogusradyo.com
  • Adres: Bayramyeri Saraylar Mahallesi, Eski Sarayköy Caddesi, Dört Çeşme Mevkii Özcan İş Merkezi Kat:3 No:121 DENİZLİ
  • Benzer Aramalar:Doğuş Radyo