Doğan FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Doğan FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Doğan FM, Konya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir. Aynı zamanda Konya'ya karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Doğan FM'in yayın merkezi Konya'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Konya haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Doğan FM'in yayın tarzı ise karışık tarzdaki müziklerden oluştuğu için büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Doğan FM uzun senelerden bu yana yayın yapan bir radyo kanalıdır. Ülkemizin dört bir yanından dinleyiciye sahip olan radyo kanalı kendi alanındaki en iyi radyolardan bir tanesidir. Konya için önemli kuruluşlardan bir tanesi olan Doğan FM'de yayınlanan programlarda oldukça keyifli bir şekilde yönetilmektedir.


Doğan FM; Konya'nın Sesi

Doğan FM Konya'da kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapmayı başarmış olan bir radyo kanalıdır. Karışık bir yayın tarzına sahip olan Doğan FM gün içerisinde yayınladığı şarkılarıyla dinleyicilerine en iyi şarkıları sunmaktadır. Ayrıca kaliteli içeriğe sahip programlarıyla dinleyicilerini bilgilendirmektedir.

Doğan FM uzun senelerden beri yayın yaptığı için çok tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlardan da anlaşılacağı üzere oldukça kaliteli bir içerik sunmaktadır. Aynı zamanda Doğan FM'de yayınlanan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Doğan FM'in teknik ekibi de alanında oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Aynı zamanda Konya'nın hemen hemen tamamına sesini duyurmayı başaran radyo kanalı bunun yanında en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlara yer vermektedir. Ayrıca hem internet üzerinden sunduğu hem de karasal yayınını kesintisiz bir şekilde dinleyicilerin ulaştırmaktadır.

Doğan FM'in Konya'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Konya'da Doğan FM dinlemek için 93.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Doğan FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Doğan FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0332 812 67 67
  • Web:https://doganfm.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/profile.php?id=100011112040513
  • Benzer Aramalar:Doğan FM