Doğan 21


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Doğan 21

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Doğan 21, Diyarbakır'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilenleri arasında yer almaktadır. Doğan 21 kanalı yayın tarzı olarak karışık tarzdaki müzikleri seçmiştir. Ayrıca Diyarbakır bölgesine karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Yayın merkezi Diyarbakır'da yer aldığı için dinleyici kitlesinin büyük bir kısmı da burada yer almaktadır. Bunun yanından internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden kolaylıkla erişim sağlanmaktadır. Doğan 21'in yayınları karışık tarzda ilerlediği için hemen hemen her kesime hitap eden bir içeriğe sahiptir.

Doğan 21 radyosu bölgenin en çok tercih edilen radyolarından bir tanesidir. Yayınlarını hem Türkçe hem de Kürtçe olarak yayınlayan radyo kanalı her ne kadar karışık bir yayın içeriğine sahip olsa bile daha çok yöresel tarzdaki müziklere yer vermektedir. Aynı zamanda radyoda düzenlenen programlar en iyi şekilde sürdürülmektedir


Doğan 21; Diyarbakır Radyosu

Doğan 21 kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Radyoda tüm gün boyunca yayın yapılırken günün farklı saatlerinde farklı tarzlardaki müziklere yer verilmektedir. Daha çok bölge halkına hitap eden şarkıların yanında pop, slow, Türk halk müziği gibi tarzlara da yer verilmektedir.

Doğan 21 uzun sürelerdir yayın yaptığı için oldukça tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Bu tecrübesini yapılan radyo programlarından anlamak zor değildir. Oldukça özen gösterilen radyo programlarında kaliteden ödün vermemektedir. Bunun yanında radyoda paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Doğan 21 radyosunun teknik ekibi de oldukça başarılı işler ortaya koymaktadır. Denizli'nin büyük bir kesimine yayın hizmeti sunan radyosu dinleyicilerine en kaliteli yayınları sunmak için teknolojik ekipmanlara önem göstermektedir. Aynı zamanda hem karasal hem de internet üzerinden paylaştığı yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Doğan 21 radyosunun Diyarbakır'dan karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Diyarbakır'da Doğan 21 radyosunu dinlemek için 103.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Doğan 21 radyosunu dinleyebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama kullanarak Doğan 21 radyosuna istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0412 251 13 03
  • Web:www.dogan21fm.com
  • Adres:Fırat Bulv.Peyas Mah.339 sk.AGC 2 Apt.No:1/2 Gaziler/DİYARBAKIR
  • Facebook:https://www.facebook.com/dogan21fm
  • Twitter:https://twitter.com/dogan21fm
  • Benzer Aramalar:Doğan 21