Diva Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Diva Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Diva Radyo, Karnaval grubunda yer alan radyo kanallarından bir tanesidir. Türkçe pop müzik konusunda unutulmamış ve efsaneleşmiş kadın sanatçıların şarkıları paylaşılan bir radyo kanalıdır. Hem en iyi nostaljik müziklere eşlik etmek için hem de Türkiye'nin divalarını dinlemek için en doğru radyo kanallarından bir tanesidir.

Tüm gün boyunca kesintisiz yayın yapan Diva radyo, ülkemizin en değerli kadın sanatçılarının en iyi şarkılarını dinleyicilerine sunmaktadır. Nostaljik müziklerle eskiye yolculuk yapmak için ve usta seslerin eski şarkılarını hatırlamak için en değerli radyo kanallarından bir tanesidir. Adının hakkını sonuna kadar vererek sadece Türkiye'deki diva ünvanını hak eden sanatçılarımızı paylaşmaktadır.


Türk Pop Müzik Divalarının Radyosu; Diva Radyo

Diva radyo, Karnaval gurubunun bünyesinde yer aldığı için kalitesini sonuna kadar hissettirmektedir. Radyonun tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle hazırlanan şarkı listeleriyle en kaliteli şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır. Türk pop müziğinin geçmiş zamanlarında popüler olan ve efsaneleşmiş şarkılarıyla tüm gün boyunca yayınlarını sürdürmektedir.

Diva radyo ülkemizde herhangi bir karasal yayına sahip değildir, ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Diva radyosunun canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Karnaval'ın resmi sitesinden radyoda çalınan son on şarkının bilgisine erişebilirsiniz. Ayrıca Karnaval uygulamasını kullanarak Diva radyosuna erişebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://karnaval.com/radyolar/diva
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Benzer Aramalar:Diva Radyo