Discoland Radyo


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Discoland Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Discoland Radyo, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Tüm gün boyunca 7/24 yayın yapan radyo kanalı dinleyicileri tarafından sevilerek takip edilmektedir. Discoland'ın herhangi bir karasal yayını olmamasıyla beraber sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Yayın tarzı ise funk, 70'ler, 80'ler müziklerinden oluşmaktadır.

Discoland her ne kadar karasal yayına sahip olamasa bile kaliteli yayınlarıyla tüm dünyaya sesini duyurmayı başarmıştır. Oldukça geniş bir kitleye sahip olan radyo kanalı yayın tarzıyla diğer radyolardan bir adım öne çıkmayı da başarmıştır. Eğlenceli ve harekeli müzik dinlemek ve bulunduğu ortamı partiye çevirmek isteyenler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Discoland radyoculuk sektörüne gönül vermiş kişiler tarafından yönetilmektedir. Radyoda paylaşılan kaliteli müzikleriyle her zaman bir adım öne çıkmayı başarmıştır. Genellikle 80'ler ve disco tarzında yayın yapan radyo kanalı Michael Jackson, Madonna gibi dünyaca ünlü müzisyenlere yer vermektedir.


Discoland; İstanbul Radyosu

Discoland Radyo kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Bir Radyoland kuruluşu olan Discoland Radyo kalitesinden ödün vermemektedir. Aynı zamanda Radyoland kuruluşunda Kafa Radyo, Garaj Radyo ve Türkland gibi radyo kanalları da bulunmaktadır.

Discoland, oldukça profesyonel bir ekibe sahiptir. Radyoda paylaşılan şarkılarla dinleyicisini kendisine bağlamayı başaran radyo kanalı kendine has bir kitleye hitap etmektedir. Ayrıca Discoland'ın oldukça geniş bir müzik arşivi bulunmaktadır. Radyoda paylaşılan şarkıları özenle seçerek dinleyicisinin beğenisine sunmaktadır.

Discoland, teknik anlamda da güçlü bir altyapıya sahiptir. Radyoland'ın alt yapısını kullanan radyo kanalı 128kbps kalitesinde ve stereo radyo yayını yapmaktadır. Dijital radyoculuğun getirdiği kolaylıkları kullanan radyo kanalı aynı zamanda teknolojik ekipmanlarıyla sorunsuz bir yayın akışı sunmaktadır.

Discoland'ın herhangi bir karasal yayına sahip olmadığından bahsetmiştik. Dolayısıyla sadece internet üzerinden dinlenebilen bir radyo kanalıdır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Discoland'ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Discoland'ı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:http://radyoland.com
  • Adres:ÇUBUKLU MAHALLESİ BAŞLAR SOKAK NO: 20 BEYKOZ
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoland
  • Twitter:https://twitter.com/radyoland
  • Benzer Aramalar:Discoland Radyo