Devrek FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Devrek FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Devrek FM, Zonguldak'tan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı karma bir yayın yapmaktadır. Zonguldak'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Karasal yayını Zonguldak'da olduğu için en çok dinleyicisi Karadeniz'de bulunmaktadır. Ayrıca internetten sunulan yayınları sayesinde tüm dünyadan takip edilebilmektedir.Devrek FM'in yayınları karma bir şekilde ilerlediği için hemen hemen herkese hitap eden bir yayın akışına sahiptir.


Zonguldak'ın radyosu; Devrek FM

Devrek FM kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Yayınlarının genel içeriği Türkçe pop, rock, hareketli ve slow müziklerden oluşmaktadır. Profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır.

Devrek FM'in Zonguldak'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Zonguldak'da Devrek FM dinlemek için 93.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Devrek FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Devrek FM'e erişebilirsiniz.

  • Telefon:(0546)5380099
  • Web:http://www.devrekfm.com/wordpress/
  • Adres:Yeni Mahalle Vedat Ali özkan caddesi no:28 Kat:5
  • Facebook:https://www.facebook.com/67Devrekfm/
  • Benzer Aramalar:Devrek FM