Derya FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Derya FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Derya FM, Konya'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saatinde kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı gece gündüz ayırmadan tüm hızıyla yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda bölgenin en sevilenlerinden bir tanesi olan Derya FM'in yayın tarzı ağırlıklı olarak arabesk müzik türünde ilerlemektedir. Derya FM'in aynı zamanda Konya'da karasal yayını yer almaktadır.

Derya FM Konya'dan yayın yaptığı için dinleyicilerinin en büyük kısmı bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Derya FM özellikle arabesk müzik dinleyicisi için vazgeçilmez bir radyo kanalı haline gelmiştir.

Derya FM arabesk müzik üzerine kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Her ne kadar temel müzik tazı arabesk olsa bile zaman zaman slow şarkılara, Türk halk müziğine ve yöresel müziklere de yer vermektedir. Ayrıca radyoda düzenlenen programlarıyla oldukça dolu bir radyo içeriği sunmaktadır.


Derya FM; Konya'nın radyosu

Derya FM 1992 senesinde kurulmuş olan Konya'nın en eski radyo kanallarından bir tanesidir. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan radyo kanalı ilkeli bir şekilde yayın yapmaktadır ve kurulduğu günden bu yana çizgisini bozmamaktadır. İlk zamanlarında sadece arabesk müzik yayını yapan radyo kanalı ilerleyen zamanlarda Türk halk müziğine de yönelmiştir.

Derya FM oldukça köklü bir radyo kanalı olduğu için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Gün içerisinde radyoda yayınlanan şarkılarından da anlaşılacağı üzere kaliteden asla ödün vermemektedir. Anadolu'nun ezgilerini dinlemek için Derya FM en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Ayrıca Derya FM'de yayınlanan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Derya FM'in teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Konya'nın hemen hemen her kesimine sesini ulaştırmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanında hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyicileriyle buluşturmaktadır.

Derya FM'in Konya'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Konya'da Derya FM dinlemek için 94.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Derya FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Derya FM dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0332 323 93 33
  • Adres: Orgeneral Tural Mah. Gamze Sok. 1/A Meram, Konya
  • Benzer Aramalar:Derya FM