Deniz FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Deniz FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Deniz FM, Kayaseri'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Yayın tarzı olarak karışık tarzda yayın yapan radyo kanalı ayrıca Kayseri bölgesine karasal yayın hizmeti de sunmaktadır.

Deniz FM'in yayın merkezi Kayseri'de yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Ayrıca Deniz FM internet üzerinden de yayınlarını sürdürmektedir. Bu sayede dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Deniz FM'in yayınları karışık tarzda ilerlediği için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Deniz FM'de gün içerisinde düzenlenen programlar sayesinde dinleyiciler hoş sohbetlere dahil edilmektedir. Ayrıca telefon bağlantıları sayesinde yayıncılarla iletişim kurulabilmektedir. Deniz FM alanında en iyilerden bir tanesi olduğu için oldukça kaliteli bir içerik sunmaktadır.


Deniz FM; Kayser'nin Radyosu

Deniz FM kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Kendine has bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo kanalının yayın içeriği ağırlıklı olarak pop müzik üzerine kurulu olsa bile arabesk, fantezi, slow, Türk halk müziği gibi birbirinden farklı müzik tarzlarına da yer verilmektedir.

Deniz FM köklü bir radyo kanalı olduğu için oldukça tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlarda kalitesini ortaya koyan radyo kanalında aynı zamanda geleneklerimize ve Türkçe'mize gerekli olan önem verilmektedir. Bunun yanında radyoda paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilmektedir.

Deniz FM'in teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. 128 kbps kalitesinde yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda stereo yayın sunmaktadır. Kayseri bölgesinin hemen hemen her kesimine ulaşmayı başaran radyo kanalı teknolojik ekipmanlara önem vermektedir. Bunun yanında hem karasal hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde ulaştırmaktadır.

Deniz FM'in Kayseri'de karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Kayseri bölgesinde Deniz FM dinlemek için 91.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Deniz FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Deniz FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0 352 336 25 98
  • Web:http://www.denizfm.com.tr/
  • Adres:Güllük Mah. Düvenönü Vakıf Gökdelen İşhanı No: 5/501
  • Benzer Aramalar:Deniz FM