Demokrat FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Demokrat FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Demokrat FM, Zonguldak'dan yayın yapan yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı yayın içeriği olarak her tarzdan müziğe yer verirken aynı zamanda kültür ve haber programları da yapmaktadır. Zonguldak'da karasal yayına sahip olan Demokrat FM bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Karasal yayını Zonguldak'da bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi de burada yer almaktadır. Aynı zamanda internet aracılığıyla sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden takip edilebilmektedir. Yayın içeriği olarak her kesime hitap etmeyi başaran radyo kanalı aynı zamanda bölgesel ve genel haberleriyle dinleyicileri bilgilendirmektedir.


Zonguldak'ın Radyosu; Demokrat FM

Demokrat FM, Zonguldak'ın Ereğli ilçesinden yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Aynı zamanda Demokrat FM, Zonguldak'ın en köklü radyolarından bir tanesidir. 1993 senesinden bu yana yayınlarını sürdüren radyo kanalı yayınlarını büyük bir disiplinle sürdürmektedir. Radyoda yayınlanan şarkılar Demokrat FM'in profesyonel ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Demokrat FM'in Zonguldak'da karasal yayına sahip olduğunu belirtmiştik. Zonguldak ve çevresinde Demokrat FM dinlemek için 92.4 frekansını kullanabilirsiniz. Bununla beraber canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Demokrat FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Demokrat FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:372 3221500
  • Web:http://www.ereglidemokratmedya.com/index.php
  • Adres:Meydanbaşı Cad. Ali Kaptan Apt. No:62 Kat:5 Kdz. Ereğli / Zonguldak
  • Twitter:https://twitter.com/ereglidemokrat
  • Benzer Aramalar:Demokrat FM