Değişim Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Değişim Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Değişim Radyo, Zonguldak'tan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir. Aynı zamanda Zonguldak bölgesine karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı ağırlıklı olarak pop müzik yayını yapmaktadır.

Yayın merkezi Zonguldak'ta yer aldığından dolayı en fazla dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde farklı bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Pop müzik seven radyo dinleyicileri için en iyi seçeneklerden bir tanesi Değişim Radyo'dur.

Değişim Radyo, Zonguldak'ın en değerli radyo kanallarından bir tanesidir. En kaliteli şarkıları dinleyicileriyle paylaşan radyo programında aynı zamanda birbirinden farklı radyo programlarına da yer verilmektedir. Değişim Radyo'da gün içerisinde mizah, kültür, bilim gibi birbirinden değerli radyo programları yapılmaktadır. Bunun yanında her akşam ana haber bültenleri sunularak bölge halkı gündem hakkında bilgi almaktadır.


Değişim Radyo; Zonguldak'ın Radyosu

Değişim Radyo, Değişim Medya Grubu'nun 1995 senesinde Değişim gazetesinin yayın yapmaya başlamasıyla kuruldu. Türkiye'nin ilk özel radyo kanallarından bir tanesi olan Değişim Radyo, radyoculuk sektörünü oldukça önemseyerek büyük bir disiplin içerisinde çalışmaktadır.

Değişim Radyo oldukça köklü bir radyo kanalı olduğu için birbirinden değerli radyo programcılarına yer vermektedir. Gün içerisinde düzenlenen programları sayesinde dinleyicilerine hem bilgilendirici hem de eğlenceli programlar sunulmaktadır. Bunun yanında Değişim Radyo'da paylaşılan şarkılar özenle seçilip dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Değişim Radyo kendi bölgesinin en güçlü seslerinden bir tanesidir. Hemen hemen Zonguldak'ın tamamına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Ayrıca teknolojiyi yakından takip ederek stüdyosunda teknolojik ekipmanlara yer vermektedir. Aynı zamanda internet sitesini sürekli olarak güncellemektedir.

Değişim Radyo'nun Zonguldak'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Zonguldak'da Değişim Radyo dinlemek için 93.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Değişim Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Değişim Radyo'yu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 372 322 27 30
  • Web:http://degisimradyo.com
  • Adres:Müftü Mah. Suat Başol Cad. Anadolu İş Merkezi No.1 Kat.3 Kdz.Ereğli / ZONGULDAK
  • Facebook:https://www.facebook.com/degisimradyo
  • Twitter:http://www.twitter.com/degisimradyo
  • Benzer Aramalar:Değişim Radyo