Davet Radyo


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Davet Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Davet Radyo, Gaziantep'in yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Yayın içeriği olarak dini tarzda yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda Gaziantep halkına karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Davet Radyo'nun yayın merkezi Gaziantep'de yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır.Aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Dini programları ve ilahi dinlemeyi sevenler için Davet Radyo en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Davet Radyo radyoculuğa oldukça önem veren bir radyo kanalıdır. Tasavvufi tarzdaki yayınlarıyla dinleyicilerin manevi duygularını kabartan radyo kanalı aynı zamanda en kaliteli ilahileri de dinleyicilerine sunmaktadır. Bunun yanında radyoda düzenlenen dini, kültürel, sanat, bilim spor ve haber gibi programlara da yer vermektedir.


Davet Radyo; Gaziantep'in Radyosu

Davet Radyo 1993 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmak için çalışmaktadır. Radyoda düzenlenen faydalı programlar sayesinde dinleyicilere yeni bilgiler verilmesi hedeflenmektedir.

Davet Radyo, uzun zamandan beri yayın yapan bir radyo kanalı olduğu için oldukça tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Davet Radyo'da günün farklı saatlerinde farklı tarzdaki programlarıyla kaliteyi en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda radyoda paylaşılan ilahiler tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Davet Radyo'nun teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Karasal yayınını Gaziantep'in hemen hemen her yerine ulaştırmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Ayrıca hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmeyi başarmaktadır.

Davet Radyo'nun Gaziantep'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Gaziantep'de Davet Radyo dinlemek için 91.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Davet Radyo'yu canlı olarak dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Davet Radyo'yu dinleyebilirsiniz.

  • Telefon: +90 342 325 2500
  • Web:davetradyo.com.tr
  • Adres:Seferpaşa Mah. Dayı Ahmet Ağa Sok. No:42 Katmerci Apt. Kat:2 Şahinbey, Gaziantep 27400 Türkiye
  • Facebook:https://twitter.com/davetradyo
  • Twitter:https://twitter.com/davetradyo
  • Benzer Aramalar:Davet Radyo