Dans Türk


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Dans Türk

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Dans Türk radyosu Karnaval grubunda yer alan bir radyo kanalıdır. Genel olarak hareketli Türkçe Pop müzik paylaşımı yapan radyoyu dinlerken yerinizde duramayabilirsiniz. Dans Türk radyosu bir internet radyosu olduğundan dolayı frekans yayını yoktur ve sadece internet üzerinden dinlenmektedir. Karnaval grubunda yer alan bu radyo kanalını dinlerken büyük keyif alacaksınız ve yerinizde duramayacaksınız.

Özellikle de hareketli bir müzik dinleyerek dans etmek isterseniz Dans Türk ilk aklınıza gelen radyo olmalıdır. Bulunduğunuz ortamı parti ortamına çevirecek olan bu kanal ile hem siz hem de arkadaşlarınız eğlenecektir. İş yerinde, evde, yolculuk sırasında ve canınızın sıkkın olduğu her anda yardımınıza Dans Türk radyosu koşabilir. İnternet radyosu olduğu için dünyanın her yerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirisiniz.


Hareketli Pop Müziğin Adresi

Karnaval gurubuna ait olan Dans Türk radyosunun merkezi Şişli, İstanbul'dadır. İnternet radyosu olarak yayın yapan Dans Türk radyosu herhangi bir frekans bandına sahip değildir. Bu yüzden radyo alıcılarıyla Dans Türk'ü dinlemeniz mümkün değildir. Karnaval grubunun kalitesini barındıran Dans Türk radyosu oldukça büyük bir kitleye sahip.

Keyfiniz olmadığı bir anda veya dans etmek istediğiniz bir yerde herhangi bir cihazdan interete bağlanarak Dans Türk dinlemeye başlayabilirsiniz. Bulunduğunuz yeri oldukça eğlenceli bir yere çevirecek olan bu yayın, anlık olarak sıkıntılarınıza çözüm olabilir. Dans Türk dinlemek için bir frekans olmadığı için sadece internet üzerinden canlı radyo dinleyebilirsiniz. Karnaval gurubundan veya sitemizden Dans Türk radyosunu kolaylıkla dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 212 368 62 00
  • Adres:Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
  • Benzer Aramalar:dans türk, dans türk dinle, canli radyo dinle