Damla FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Damla FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Damla FM genel olarak arabesk ve fantezi türünde yayın yapan bir radyo kanalıdır. Bu müzik tarzlarının yanında bazen Türk sanat müziği ve Türk halk müziği de paylaşmaktadır. Hem hüzünlü zamanlarınızda hem de mutlu zamanlarınızda sizlere eşlik eder ve dinleyicilerine en kaliteli yayınlarını sunmayı hedefler.

'Damla FM içinizdekini okur, aklınızdakini çalar..' şeklinde iddialı bir slogana sahiptir. Tüm sevdiklerinizle ve ailenizle beraber dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır. Sizin her türlü duygusal anınıza eşlik eder. Aynı zamanda Damla FM'in müzik arşivi oldukça büyüktür ve tahmin edeceğiniz üzere bu arşivin büyük bir kısmı arabesk ve fantezi müzik türünden oluşmaktadır. 


Radyo Demek, Damla FM Demek

Damla FM tüm gün boyunca dinleyicilerine kesintisiz yayın imkanı sunmaktadır. Tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde tüm gün boyuna kaliteli şarkıları dinleyicileriyle paylaşmaktadır. Yayın ekibinin yanında teknik ekibi de işini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede en net ses kalitesini bizlere sunmayı başarmıştır. Aynı zamanda yayında paylaştığı şarkıları da özenle seçmektedir. 

Damla FM 87.5 frekansını kullanarak karasal yayın yapmaktadır. Bunun haricinde canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Damla FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Damla FM'in mobil uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerde istediğiniz zaman Damla FM'in canlı yayınını dinleyebilirsiniz. 


  • E-Mail:https://www.damlafm.com.tr/iletisim
  • Web:https://www.damlafm.com.tr
  • Facebook:https://www.facebook.com/DamlaFMResmiSayfa/
  • Twitter:https://twitter.com/Damla_FM
  • Benzer Aramalar:Damla FM