Damar Türk 34


Oy: 4.5 Toplam oylayan: 1
Damar Türk 34

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Damar Türk 34 radyosu 2000 senesinden beri yayınlarına devam etmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere arabesk ve fantezi türünde yayın yapan bir radyo kanalıdır. 2000 senesinden itibaren kesintisiz yayın yapan radyo kanalı arabesk müzik konusunda oldukça kaliteli işler çıkartıyor ve bunları dinleyicileriyle paylaşıyor.

Arabesk müzik ülkemizde çok sevilen ve kültürümüzün bir parçası olan müzik türüdür.Genel olarak dert, keder ve aşk gibi konular işlenen bu müzik türünün ülkemizde büyük bir dinleyici kitlesi bulunmaktadır. Bu kitleye hitap etmek için arabesk müzik yayını yapan radyo kanalları bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Damar Türk 34 radyosudur.


Arabeskin Merkezi

2000'li senelerden beri 'arabeski merkezi' sloganıyla yayınlarını sürdüren radyo kanalı o zamanlardan beri çalışmalarına özen gösteriyor. Eski bir radyo kanalı olduğu için tecrübeli ve başarılı bir ekip çalışıyor. Radyoda yayınlanacak olan şarkı listeleri özenle hazırlanıyor ve dinleyicilere sunuluyor. Radyoculuk konusunda deneyime sahip olan Damar Türk 34 Radyo kanalı arabesk müzik dinleyicileri için iyi bir seçenek olabilir.

Damar Türk 34 radyosu ne yazık ki bir frekansa sahip değildir. İnternet radyosu olarak yayınlarına devam etmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Damar Türk 34 radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber Damar Türk 34 radyosunun mobil uygulamasını mevcuttur. Bu mobil uygulamayı kullanarak dünyanın her yerinde istediğiniz zaman Damar Türk 34 radyosunu dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0535 684 75 50
  • Web:www.damarturk34.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/damarturkfmm/
  • Twitter:https://twitter.com/damar_turk34
  • Benzer Aramalar:Damar Türk 34