Çorum FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Çorum FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Çorum FM, adından da anlaşılacağı üzere Çorum'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının genel yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan Çorum FM aynı zamanda Çorum halkına karasal yayın hizmeti sağlamaktadır.

Çorum'dan yayın yapan radyo kanalının en büyük dinleyici kitlesi de Çorum'da yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Ayrıca Çorum FM'in yayın içeriği karışık tarzda ilerlediği için büyük bir kesime hitap etmektedir.

Çorum FM'de yayınlanan müzik tarzı ağırlıklı olarak Türk halk müziğinden oluşmaktadır. Bunun yanında pop, slow gibi farklı müzik tarzlarına da yer verilmektedir. Aynı zamanda bölgedeki en iyi radyo kanallarından bir tanesi olan Çorum FM'de düzenlenen radyo programları da oldukça kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.


Çorum FM; Çorum'un Radyosu

Çorum FM, Çorum Radyo Televizyonu ve Reklam San. ve Tic. A.Ş adıyla 1995 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı yayınlarında "Çorum’a Çorumluya Özel" sloganını kullanmaktadır. Çorum FM'in en sevilen özelliklerinden bir tanesi ise yayın çeşitliliğinin çok fazla olmasıdır.

Çorum FM, oldukça köklü bir radyo kanalı olduğu için profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Radyo kanalında sadece şarkı yayını değil aynı zamanda bölgedeki ve ülke genelindeki gelişmeleri öğrenebileceğiniz haber programları da yapılmaktadır. Bununla beraber kültür, sanat, bilim konulu radyo programları da bulunmaktadır.

Çorum FM'in teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Tüm Çorum bölgesine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda teknolojik ekipmanlara önem vererek en iyi ses kalitesiyle yayın yapmayı hedeflemektedir. Bununla beraber hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Çorum FM'in Çorum'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Çorum bölgesinde Çorum FM dinlemek için 95.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Çorum FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Çorum FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: (0364) 666 02 78
  • Web:www.corum.tv
  • Adres:Gazi Caddesi Kulaksız Sokak 3/41 Çorum
  • Facebook:www.corum.tv / www.facebook.com/corumtv /
  • Twitter:www.twitter.com/corumtv
  • Benzer Aramalar:Çorum FM