Çorlu FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Çorlu FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Çorlu FM, adından da anlaşılacağı üzere Tekirdağ'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Aynı zamanda Tekirdağ halkına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı karışık tarzda yayın yapmaktadır.

Çorlu FM'in yayın merkezi Tekirdağ'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde Tekirdağ haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında karışık bir içeriğe sahip olduğu için herkese hitap eden bir radyo kanalıdır.

Çorlu FM, Tekirdağ için önemli radyolardan bir tanesidir. Ağırlıklı olarak pop müzik paylaşımı yapan radyo kanalı günün farklı saatlerinde farklı tarzda müziklere de yer vermektedir. Aynı zamanda hem bölgede hem de ülke genelinde yaşanan gelişmeleri dinleyicileri ile paylaşmaktadır.


Çorlu FM;Tekirdağ Radyosu

Çorlu FM, 1993 senesinde kurulmuş olan radyo kanallarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Tekirdağ'da radyoculuk konusunda pek çok yeniliğe imza atmış olan bir radyo kanalıdır. Örneğin; Türkiye genelinde radyoda döviz kuru paylaşan ilk radyo kanalıdır.

Çorlu FM oldukça eski bir radyo kanalı olduğu için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Dolayısıyla oldukça kaliteli bir içerik sunmaktadır. Ayrıca radyoda düzenlenen programlar hem bilgilendirici hem de eğlenceli şekilde ilerlemektedir. Aynı zamanda Çorlu FM'de paylaşılan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilmektedir.

Çorlu FM, teknolojik gelişmelere oldukça önem veren bir radyo kanalıdır. Dijital radyoların yaygınlaşmasıyla beraber RDS sistemine geçiş yapmıştır. Aynı zamanda teknolojik ekipmanlara yer veren radyo kanalı en iyi ses kalitesini dinleyicisiyle paylaşmayı hedeflemiştir. Bu donanımları sayesinde dinleyicilerine sorunsuz bir yayın sunmaktadır.

Çorlu FM'in Tekirdağ'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Tekirdağ'da Çorlu FM dinlemek için 102.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Çorlu FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Çorlu FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0 282 652 73 23
  • Web:https://www.corlufm.com
  • Adres:Cumhuriyet Meydanı Bilgin Pasajı A Blok D.17 Çorlu Tekirdağ
  • Facebook:https://www.facebook.com/corlufm102.7/
  • Twitter:https://twitter.com/CorluFm
  • Benzer Aramalar:Çorlu FM