CNN Türk


Oy: 3.25 Toplam oylayan: 1
CNN Türk

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Cnn Türk Radyo


Ülkenin en büyük haber kanallarından biri olarak ön plana çıkan ve haftanın 7 günü ile birlikte birbirinden farklı alanlar içerisinde en doğru haberleri net olarak televizyona taşıyan CNN Türk, aynı zamanda bunu, yayınladığı CNN Türk radyo kapsamında sağlamaktadır. Aklınıza gelecek tüm farklı şarkı türlerini günün içerisinde değişik zamanlarda sunan CNN Türk radyo kapsamında, en çok da televizyon kanalında verilen haberleri aynı şekilde radyo üzerinden de dinleyiciye sunulmasıdır. Bu sayede özellikle saat başlarında yapılan haberler kapsamında Türkiye gündeminde neler olup bittiğini detaylı bir şekilde öğrenebilir ve bu bilgilerin ardından tekrar en güzel şarkıları eşliğinde keyifli bir zaman geçirme şansını bulabilirsiniz.
 
Farklı alanlarda haberler ve en güzel şarkılar
 
Başta Türkiye siyasi ve ekonomi gündemleri olmak üzere kültür ve sanat ile birlikte spor ya da teknoloji veya sağlık alanında daha çok değişik nokta konusunda en doğru ve güncel, net  haberleri bir gün içerisinde milyonlarca kişi buradan dinlemektedir. Ülkenin tüm farklı şehirlerine değişik frekanslar eşliğinde yayın yapan CNN Türk Radyo, ayrıca web üzerinden de dinleme imkanı sunmaktadır. Yine Türksat üzerinden de bu kaliteli ve özel radyo dinleme şansını bulabilirsiniz.  Çoğunlukla eş zamanlı olarak CNN Türk kanalı ile aynı anda bağlanıp televizyonda verilen tüm haberleri doğrudan Radyo üzerinden de sunan CNN Türk kapsamında bütün haberlere istediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz. İş yerinden ya da evden ve hatta trafikteyken de radyoyu açarak en güncel haberleri öğrenebilirsiniz.
 
Birbirinden farklı ve güzel şarkıları ile birlikte programlar
 
Güncel olan ve herkes tarafından beğenilen en güzel şarkıların CNN Türk radyo bünyesinde verildiği bu kaliteli radyoyu siteye giriş yaparak hiçbir bağlantı problemi ile karşılaşmadan keyif içerisinde bağlanıp dinleme şansını bulabilirsiniz. Pop ya da arabesk veya rock ile birlikte hiphop gibi şarkı türlerinin yanı sıra Türk sanat müziği ile birlikte Türk halk müziğini de farklı zamanlarda bulabilir de güzel bir müzik ziyafeti çekebilirsiniz. Hem zengin bir çeşit altında müzik keyfini yaşarken aynı zamanda gündemdeki tüm haberleri detaylı bir şekilde bu kaliteli  canlı radyo kanalı kapsamında öğrenme şansını elde edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 413 5449
  • Web:www.cnnturk.com.tr
  • Adres:Demirören Medya Center 100. Yıl Mah. 2264 Sok. No:1 34218 Bağcılar / İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/cnnturk
  • Twitter:https://twitter.com/cnnturk
  • Benzer Aramalar:cnn türk dinle, cnn türk haber dinle, cnn türk radyosu