Cihan FM


Oy: 3.75 Toplam oylayan: 1
Cihan FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Tosya Cihan FM, Kastamonu'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca keisntisiz yayın imkanı sunan radyo kanalının ağırlıklı olarak yayın türü Türkçe pop müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Kastamonu'da gün boyunca kesintisiz yayın yapan radyo kanalı bölgedeki radyo kanalları arasında en sevilenlerden bir tanesidir.

Kastamonu'dan karasal yayın imkanı sunduğu için en büyük dinleyici kitlesi Kastamonu ve çevresinde bulunmaktadır. Cihan Radyo yayınlarını sadece karasal yayın üzerinden değil aynı zamanda internet üzerinden de dinleyicilerine sunmaktadır. Böylece Kastamonu haricindeki kitleye de radyo hizmeti sağlamaktadır.

Cihan Radyo'nun yayın tarzı ağırlıklı olarak pop müzikten oluşsa da zaman zaman Türk halk müziği de paylaşmaktadır. Günün farklı saatlerinde farklı tarzdaki şarkıları yayınlayarak yayın çeşitliliğini arttırmaktadır. Aynı zamanda pop müzik dinlemeyi seven kişi sayısı ülkemizde oldukça fazla olduğu için hitap ettiği kesim büyük bir alanı kapsamaktadır.


Tosya Cihan Radyo; Kastamonu'nun radyosu

Kastamonu'nun Tosya ilçesinden yayın yapan radyo kanalı bölgenin en prestijli radyo kanallarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın sağlayan radyo kanalı işini büyük bir disiplinle yürütmektedir. Aynı zamanda her geçen gün gelişmeye devam ederek yayınlarının kalitesinden ödün vermemektedir.

Profesyonel yayın ekibi kadrosuna sahip olan radyo kanalında düzenlenen programlar ile hem keyifli sohbetlere hem de en kaliteli şarkılara eşlik edebilirsiniz. Kastamonu'nun en değerli ilçelerinden bir tanesinden yayın yapan radyo kanalında en kaliteli şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır. Radyoda paylaşılan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek radyo da paylaşılmaktadır.

Yayın ekibinin yanında teknik ekibi de işinde oldukça başarılıdır. Tüm Kastamonu'ya karasal yayın imkanı sağlayan Cihan Radyo'da aynı zamanda en iyi ses kalitesinin dinleyicilere sunulması hedeflenmektedir. Bunun yanında hem karasal yayınının hem de internet üzerinden yapılan yayının kesintisiz bir şekilde sürmesini sağlamaktadır.

Cihan Radyo'nun Kastamonu'da karasal yayın yaptığını yazımızın başında belirtmiştik. Kastamonu ve çevresinde Cihan Radyo dinlemek için 88.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Cihan Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuza mobil uygulama yükleyerek istediğiniz yerden Cihan Radyo'ya erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0366 313 14 42
  • Web:http://www.cihanfm.com
  • Adres:İbni Selim Mah. Fazıl Boyner Cad. Belediye Modern Çrş. K:3 D:15 Tosya, Kastamonu
  • Facebook:www.facebook.com/Cihanfm37
  • Benzer Aramalar:Tosya Cihan FM