Cesur FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Cesur FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Cesur FM, Kahramanmaraş'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Kahramanmaraş'ın en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan Cesur FM tüm gün boyunca kesintisiz yayın akışı sunmaktadır. Aynı zamanda Kahramanmaraş'da karasal yayın hizmeti vermektedir. Cesur FM'in yayın tarzı ise karışık müziklerden oluşmaktadır.

Cesur FM'in karasal yayın yaptığı bölge Kahramanmaraş olduğu için en fazla dinleyici kitlesi burada yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan radyo yayınları sayesinde farklı bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Cesur FM tüm gün boyunca müzik dinlemek isteyenler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Cesur FM kaliteli yayınları sayesinde oldukça geniş bir kitleye sahip olmuştur. Uzun senelerdir kendi bölgesinde yayın yapan radyo kanalı ağırlıklı olarak Türkçe pop, slow, arabesk, fantezi tarzında yayın yapmaktadır. Bunun yanında zaman zaman yöresel ve Türk halk müziğine de yer vermektedir. Ayrıca düzenlediği radyo programlarında kaliteden ödün vermemektedir.


Cesur FM; Maraş'ın Sesi

Cesur FM 2000 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde radyo yayını sağlamış olan Cesur FM, bölgenin en sevilen radyoları arasında yerini almayı başarmıştır. Farklı tarzı ve kaliteli yayınlarıyla dinleyicisine en iyi radyo yayınını sunmak için çalışmaktadır.

Cesur FM radyoculuk sektörüne oldukça önem verdiğinden dolayı büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir. Yayınlarında dinleyicilerin taleplerini de ön planda tutan Cesur FM geniş bir müzik arşivine sahiptir. Aynı zamanda Cesur FM'de paylaşılan şarkılar özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Cesur FM teknik altyapı olarak da etkili bir ekibe sahiptir. Kahramanmaraş'ın hemen hemen her kesimine karasal yayın hizmeti sunmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda teknolojik ekipmanlarıyla dijital radyo yayıncılığı yapmaktadır. Bununla beraber dinleyicisine hem sorunsuz bir yayın hem de iyi ses kalitesi sunmaktadır.

Cesur FM'in Kahramanmaraş'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kahramanmaraş'da Cesur FM dinlemek için 96.6 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Cesur FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Cesur FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz.

  • Telefon:(0344) 223 00 96, (0536) 777 11 44
  • Web:http://cesurfm.com
  • Adres:İsmet Paşa Mah. Trabzon Blv. 12 Barış Apt. K:3 Kahramanmaraş Merkez, Kahramanmaraş
  • Facebook:https://www.facebook.com/CesurFM
  • Benzer Aramalar:Cesur FM