Cemre FM


Oy: 1 Toplam oylayan: 1
Cemre FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Cemre FM, Mardin'den yayın yapan radyolardan bir tanesidir. Günün her saatinde dinleyicilerine yayın yapan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Aynı zamanda Mardin'e karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Cemre FM'in yayın tarzı ise dini yayınlar üzerine kurulmuştur.

Yayın merkezinin konumundan dolayı en fazla dinleyicisi Mardin'de yer almaktadır. Ayrıca internetten yaptığı yayınları sayesinde Mardin haricindeki bölgelere de sesini ulaştırmaktadır. Cemre FM, dini yayın dinlemek isteyenler için en iyi seçenekler arasında yer almaktadır.

Cemre FM, bölgenin en çok dinlene radyolarından bir tanesidir. Yayınlarının kalitesinden de anlaşılacağı üzere oldukça tecrübeli yayıncılara sahiptir. Günün her saatinde birbirinden farklı programlara yer veren radyo kanalı dinleyicilerine birbirinden değerli bilgiler sunmakla beraber manevi duygularını da kabartmaktadır.


Cemre FM; Mardin Radyosu

Cemre FM kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine hizmet vermek için çalışmıştır. Cemre FM'de zaman zaman Kürtçe yayınlara da yer verilmektedir. Her kesime hitap eden radyo kanalıdır. Ayrıca Cemre FM'de dini yayınların yanından gün içerisinde gelişen olayları sunan haberlere de yer verilmektedir.

Cemre FM eski bir radyo kanalı olduğu için oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir. Tecrübesini yayınlarının kalitesinden de ortaya koyan radyo kanalı ayrıca düzenlen programlarıyla dinleyicilerine birbirinden değerli bilgiler sunmaktadır. Bunun yanında radyoda paylaşılan ilahiler profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Cemre FM'in teknik ekibi de çalışmalarını sürdürmektedir. Hemen hemen tüm Mardin'e karasal yayınını ulaştırmayı başaran Cemre FM, aynı zamanda teknolojik ekipmanlarıyla en iyi ses kalitesinde yayın yapmak için çalışmaktadır. Bunun yanında hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden paylaştığı yayınları sorunsuz bir şekilde dinleyicisiyle buluşturmaktadır.

Cemre FM'in Mardin'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Mardin'de Cemre FM dinlemek için 98.0 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Cemre FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Cemre FM'e ulaşabilirsiniz.


  • Telefon:0 555 056 47 47
  • Web:www.cemrefm.com
  • Adres:Vali Ozan caddesi Bereket İş Merkezi No:3 Yenişehir/MARDİN
  • Facebook:https://www.facebook.com/CEMRE-FM-187276194628941/
  • Twitter:https://twitter.com/radyocemre?lang=tr
  • Benzer Aramalar:Cemre FM