Cem Radyo


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Cem Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Cem Radyo, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. günün her saatinde radyoculuk hizmeti sunan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Bununla beraber İstanbul halkına karasal yayın hizmeti de sunmaktadır. Yayın tarzı olarak ise türkü ve özgün müzik tarzında yayın yapmaktadır.

Cem Radyo'nun yayın merkezi İstanbul'un Sarıyer ilçesinde yer almaktadır. Dolayısıyla en fazla dinleyiciye İstanbul'da ev sahipliği yapmaktadır. Bununla beraber internet üzerinden yürüttüğü yayınlarıyla farklı bölgelerden erişim sağlanabilmektedir. Cem Radyo türkü severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Cem Radyo yayınlarında "sevginin, kardeşliğin ve dostluğun sesi" sloganını kullanmaktadır. Buradan da anlaşılacağı üzere Alevi - Bektaşi inancını ve evrensel tüm değerleri kapsamaktadır. Cem Radyo hem yayınladığı türküleriyle hem de programlarıyla oldukça kaliteli bir içerik sunmaktadır. Cem Radyo'nun bir diğer avantajı ise tarafsız bir şekilde sunduğu haberleridir.


Cem Radyo; İstanbul'un Radyosu

Cem Radyo 1997 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti veren radyo kanalı sadece belirli bir kitleye değil geniş bir güruha yayın yapmaktadır. Dolayısıyla oldukça geniş bir dinleyici grubuna sahiptir. Cem Radyo, özellikle İstanbul bölgesinde yayın yapmaktadır.

Cem Radyo kendi alanının en iyi radyo kanallarından bir tanesidir. Oldukça geniş bir kitleye sahip olan radyo kanalı herkese hitap eden yayınlarıyla en çok dinlene radyolar arasında yerini almayı başarmıştır. Türk halk müziği konusunda oldukça tecrübeli olan radyo kanalı aynı zamanda dinleyicilerinin taleplerini de el üstünde tutarak yayınlarını buna göre organize etmektedir.

Cem Radyo teknik anlamda da güçlü bir radyo kanalıdır. Hemen hemen İstanbul'un her yerine karasal yayınını ulaştırmayı başaran radyo kanalı hem uydu hem de internet üzerinden yayın yaptığı için dünyanın her yerinde sesini duyurmayı da başarmıştır. Aynı zamanda teknolojik ekipmanları sayesinde dinleyicilerine sorunsuz bir radyo yayını sunmaktadır.

Cem Radyo'nun karasal yayın yaptığını belirtmiştik. İstanbul'da Cem Radyo dinlemek için 96.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Cem Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Cem Radyo dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 625 18 18
  • Web:http://www.cemradyo.com
  • Adres:Huzur Mahallesi Ahmet Bayman Caddesi No:7 Sarıyer / İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/96.4CemRadyo
  • Twitter:https://twitter.com/964cemradyo
  • Benzer Aramalar:Cem Radyo