Capital Radio


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Capital Radio

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Capital Radyo


Ülkenin en önde gelen ve kaliteli radyolarından biri olan capital radyo, 90’lı yılların başında yayına hayatına geçmiş ve bünyesinde ülkenin en tanındık DJ’lerini bulunduran sağlam bir radyodur. Sabahın erken saatleri ile canlı yayına başlayan radyo bünyesinde aynı zamanda her tür müziği dinleme imkânı bulabilmektesiniz.

Özellikle de yabancı şarkılara çok daha fazla ağırlık veren radyo, gün içerisinde en hit olmuş ve en çok dinlenen yabancı şarkıları eşliğinde kaliteli bir dinleti sunmaktadır. Birbirinden güzel şarkıları ise en eğlenceli radyo programları bünyesinde, en sevdiğiniz DJ‘ler ile yapabilir ve evden ya da iş yerinden ve dışarıda her hangi bir yerden dinleme imkânına site bünyesinde bu en bilindik radyolarından biri olan Capital radyoya giriş yaparak yapabilirsiniz. Güzel sohbetlere canlı yayın olarak siz de katılabilir ve keyifli bir zaman geçirme imkânı yakalarken, en güzel yabancı şarkılar ile kaliteli bir dinleti bulabilirsiniz.

 En iyi eski şarkılar

Radyo bünyesinde üstelik sadece gün içerisinde canlı yayın ile yabancı şarkı çalınmamaktadır. Üstelik 70’lerin ve 80’ler ile birlikte 90’ların en güzel şarkılarını dinleyebilir ve o günleri yeniden bu kaliteli radyo bünyesinde yad edebilirsiniz. Birçok insan için eski şarkıların güzelliği çok daha başkadır. O yüzden bu şarkıları dinlemek adına ülkenin en DJ’leri bünyesinde siz de kaliteli bir dinleti sağlayabilir ve birbirinden değişik şarkılar eşliğinde harika bir müzik keyfi yaşama imkânı bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hiç zorlanmadan site üzerinden siteye girmek ve doğrudan radyo üzerinde tıklayarak otomatik olarak radyoya bağlanmaktır.

 Büyük DJ’ler

Ülkenin en çok bilinen ve hatta televizyonda da birbirinden farklı programlar yapmış meşhur DJ’leri bu kaliteli site bünyesinde sizleri beklemektedir. Bunların başında Bay J gelmektedir. Eğer siz de bu tecrübeli ve yetenekli DJ’yi dinlemek ve son derece eğlenceli bir vakit geçirmek isterseniz, bu büyük radyoya site aracılığı ile hemen bağlanabilir ve canlı radyo dinle fırsatı ile gün boyu müziğin de sohbetin tadına varabilirsiniz. Bay J gibi daha birçok büyük DJ için Capital radyo sizleri davet ediyor.

 

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0392) 444 93 80
  • Web:https://www.capitalcyprus.com
  • Adres:Capital Radio Studyolari, Organize Sanayi Bölgesi 21. Sokak No:66 Lefkosa KKTC
  • Facebook:https://www.facebook.com/capitalcyprus
  • Twitter:https://twitter.com/capitalcyprus/
  • Benzer Aramalar: