Cantürk FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Cantürk FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Cantürk FM Kastamonu'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren Cantürk FM'in genel yayın içeriği Türkçe pop ve Türkçe slow müziktir. Aynı zamanda Kastamonu bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek dinlenmektedir.

Karasal yayının Kastamonu'da bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgededir. Ancak internet üzerinden sunulan canlı yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmektedir. Türkçe pop müzik olarak gündemde olan, yeni çıkan ve popüler şarkıları paylaşan Cantürk FM alanında en iyi radyo kanallarından bir tanesidir.


Kastamonu'nun radyosu Cantürk FM

Ülkemizde en çok dinlenen müzik türlerinden bir tanesi pop müziktir. Bunun yanında slow müzik dinleyici sayısı oldukça yüksektir. Cantürk FM, bu iki müzik tarzında yayın yaparak oldukça büyük bir kitleyi kapsamaktadır. Radyoculuk konusunda oldukça deneyimli olan Cantürk FM oldukça kaliteli işlere imza atmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkılarıyla en iyi müziklere yer vermektedir.

Cantürk FM'in Kastamonu bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Kastamonu'da Cantürk FM dinlemek için radyo alıcınızı kullanabilrisiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Cantürk FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Cantürk FM'e ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 534 883 70 54
  • Web:https://www.canturkfm.net
  • Facebook:https://www.facebook.com/CanturkfmRadyosu/
  • Twitter:https://twitter.com/CanturkfmRadyo
  • Benzer Aramalar:Cantürk FM