Can Radyo İstanbul


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Can Radyo İstanbul

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Can Radyo, İstanbul'un yerel radyo kanalları arasında yer almaktadır. Günün her saatinde müzik keyfi sunan radyo kanalı kendi bölgesinin en çok dinlenen radyoları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda İstanbul halkına karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Yayın tarzı ise ağırlıklı olarak arabesk,fantezi müzikten oluşmaktadır.

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinden yayın yapan radyo kanalının en fazla dinleyicisi bu bölgede yer almaktadır. Bunun yanında internet üzerinden yürüttüğü yayınları sayesinde farklı bölgelere de hizmet vermektedir. Arabesk müzik severler için en iyi seçenekler arasında yer almaktadır.

Arabesk müzik genellikle keder, dert ve aşk temalı şarkılardan oluşmaktadır. Ülkemize özgü olan müzik tarzı oldukça geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir. Can Radyo'da en iyi arabesk şarkıları dinleyicisine ulaştırmayı hedeflemiştir. Aynı zamanda gün içerisinde yayınladığı programlarıyla dinleyicisine kaliteli bir radyo içeriği sunmaktadır.


Can Radyo; İstabul'un Radyosu

Can Radyo kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir yayın içeriği sunmuştur. Yayınlarında dinleyicisinin taleplerini de önemseyen radyo kanalı kendi alanında en iyi radyo kanalları arasında yer almayı başarmıştır. Radyoculuk sektörüne fazlasıyla önem veren Can Radyo büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir.

Can Radyo senelerdir radyo sektörü içerisinde yer aldığından dolayı oldukça tecrübeli yayın ekibine sahiptir. Tecrübesini radyo programlarıyla ortaya koyan Can Radyo en iyi radyo yayınını yapmak için çalışmaktadır. Aynı zamanda profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilen parçaları dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

Can Radyo teknik anlamda da kendini geliştirmeyi başarmıştır. 2018 senesinde yaptığı yeniliklerle yayın ağını genişletmiş ve daha geniş bir çevreye yayın yapmaya başlamıştır. Can Radyo hemen hemen İstanbul'un tamamına karasal yayınını ulaştırmaktadır. Bunun yanında teknik ekibi sayesinde dinleyicisine sorunsuz bir yayın sunmaktadır.

Can Radyo'nun İstanbul'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. İstanbul'da Can Radyo dinlemek için 96.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Can Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Can Radyo dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0530 910 89 50
  • Web:http://www.canfm.gen.tr
  • Adres:Sultaniye mh. 350 sk. Şelale Plaza No:1 Kat:2 D.36, 34510 Esenyurt/İstanbul
  • Benzer Aramalar:Can Radyo