Çan Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Çan Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Çan Radyo, Çanakkale'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Çan Radyo tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir ve kendi bölgesindeki en sevilen radyolardan bir tanesidir. Aynı zamanda Çanakkale'ye karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının yayın tarzı karışık müziklerden oluşmaktadır.

Çan Radyo, Çanakkale'den yayın yaptığı için en fazla dinleyicisi bu bölgede yer almaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Çan Radyo'nun yayın tarzı karışık tarzdaki Türkçe müziklerden oluştuğu için ülkemizdeki müzik severlerin hemen hemen hepsine hitap etmektedir.

Çan Radyo kendi alanında en iyi radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca yayın yapan radyo kanalında ağırlıklı olarak pop müziklere yer verilmektedir. Aynı zamanda rock, slow, nostalji, hit, Türk halk müziği gibi farklı tarzları da önemsemektedir. Çan Radyo'da düzenlenen radyo programları ise kaliteden ödün vermemektedir.


Çan Radyo; Çanakkale'nin Radyosu

Çan Radyo, 1990 senesinde kurulmuş olan radyo kanallarından bir tanesidir. Çanakkale'nin en eski radyo kanallarından bir tanesi olan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenenlerinden bir tanesidir. Her ne kadar radyoculuğun önemi azalmış olsa bile Çan Radyo büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir.

Çan Radyo oldukça köklü bir geçmişe sahip olduğu için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. radyoda yayınlanan programlarla kalitesini ortaya koyan radyo kanalı dinleyiciler tarafından benimsenmişitir. Çan Radyo'da yayınlanan şarkılar ise profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Çan Radyo'nun Çanakkale'de yayın yaptığından bahsetmiştik. Çanakkale'de Çan Radyo dinlemek için 100.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Çan Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uyulama aracılığıyla istediğiniz yerden Çan Radyo dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:+90 286 416 25 73
  • Web: http://www.canfm.com.tr/
  • Adres:Belediye sarayı zemin kat No: 5 Çan 17400
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyocanfm/
  • Benzer Aramalar:Çan Radyo