Can Radyo


Oy: 4.5 Toplam oylayan: 1
Can Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Can Radyo, İzmir'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği yöresel müziklerden oluşmaktadır. Anadolu'nun çeşitli yerlerine ait olan türküler ve müziklerle dinleyicilerine yayınlarını en kaliteli şekilde sunmaktadır. Can Radyo'nun yayın merkezi Bornova'dadır ve tüm bölge halkına karasal yayın yaparak dinleme imkanı sunmaktadır.

Can Radyo teknik ekibinin sunduğu karasal yayın ile 100 metre yarıçapındaki bir alana yayın yapabilmektedir. Böylece İzmir'in büyük bir bölümü Can Radyo'yu rahatlıkla dinlemektedir. Can Radyo kaliteli yayınlarıyla beraber İzmir'in en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Can Radyo İzmir de çok dinlenmesinin yanında internet yayınlarıyla beraber tüm Türkiye'de de dinlenmektedir.


Burası Can Radyo

Can Radyo 1994 senesinden bu yana yayınlarını sürdürmeye devam etmektedir. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibinin özenle hazırladığı yöresel müziklerle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan Can Radyo İzmir bölgesinde en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Tüm halka hitap eden yayınlarıyla programlarını genişletmektedir.

Can Radyo, başta belirttiğimiz üzere İzmir bölgesinde karasal yayın yapan bir radyo kanalıdır. İzmir'de Can Radyo dinlemek için 93.3 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Can Radyo kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Can Radyo'nun mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden yayınları dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:(0232) 347 42 91
  • Web:http://www.canradyo.com.tr
  • Adres:274 / 5 SOK. NO:11 D:1 BORNOVA / İZMİR
  • Facebook:https://www.facebook.com/canradyo
  • Benzer Aramalar:Can Radyo